1.liga juniorů: Odveta se Šlapanicemi se zdařila

Vložil Jarin7, Pá, 08/02/2019 - 22:50 junioři - komentáře k zápasům
Ve druhém domácím dvojzápasu letošního roku jsme hostili tým z jihu Moravy - Šlapanice. Na jeho půdě jsme ve druhém zápasu museli se šlapanickými kluky tvrdě bojovat a vítězství jsme získali až tiebreaku, takže jsme museli počítat s tím, že ani tento zápas nebude nikterak jednoduchý.

Tato výstraha společně s rostoucími zkušenostmi našich borců způsobila, že jsme vstoupili do zápasu koncentrovaní a vydrželi takto hrát po celý zápas. Klukům se dařilo rychle ztrátovat soupeřovo podání a naopak jsme v každém setu přidali několik 3- a vícebodových šňůr a za necelou hodinu jsme doplnili do tabulky 3 důležité body.
Druhý zápas soupeř zlepšil přihrávku a nedovolil nám vytvořit si zásadní náskok a o výsledku se tak rozhodovalo až v druhé polovině setů. To se nám ve všech třech stech podařilo a lednová sobota přinesla plný počet bodů do tabulky. Na hřišti se dostali všichni hráči, kladně lze hodnotit solidní stabilitu výkonů všech hráčů bez zásadních výkyvů a zlepšenou komunikaci a organizaci hry na kurtu.

Svitavy-Šlapanice 3:0 (15,13,10) a 3:0(20,18,17)

V neděli 17.2.2019 nás čeká zápas, pro který v mediích rádi používají označení zápas roku. Jedeme do Hradce Králové, kde se pokusíme sesadit domácí z první příčky, na kterou nyní ztrácíme dva body.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll