11. ročník Memoriálu manželů Vymětalových

Poslední prázdninovou sobotu se do Svitav sjíždí starší žákyně volejbalových oddílů z celé ČR. Turnaj byl pro letošek omezen pouze pro 12 družstev, i tak k nám zavítaly mimo jiné celky z Ústí nad Labem, Prostějova, Hradce Králové, Prahy, Bílovce či Přerova.

Celá minulá sezóna byla s ohledem na covid odpískána. A mezi trenéry panovala shoda, že úroveň žákovské kategorie šla trochu dolů. Aby ne, vždyť herní výpadek byl rok a půl, trénovat se v mezičase občas dalo, ale z velké části pouze venku. Takže se s tím nejen hráčky, ale i trenéři prali, jak se dalo.

Tříčlenné základní skupiny rozřadily družstva do čtyřčlenných skupin o umístění. Výsledné pořadí turnaje:

1. VO TJ Lanškroun,

2. Slavia Hradec Králové,

3. TJ Svitavy A,

4. TJ Sokol Bedřichov A,

5. ZŠ Mikulova Praha,

6. Volejbal Přerov,

7. TJ Sokol Bedřichov B,

8. VK Prostějov,

9. TJ Sokol Pardubice,

10. SŠK Bílovec,

11. SK Volejbal Ústí nad Labem,

12. TJ Svitavy B.

 

Svitavská družstva se v turnaji neztratila. Béčko sice umístěním nepotěšilo, ale v průběhu turnaje si sem tam něco uhrálo, takže ačkoliv je práce před námi hodně, žádní sedláci u Chlumce se nekonali :-) Áčko pak nezklamalo a po delší době dosáhlo v domácím prostředí na medaili.

 

 

 

 

Velké poděkování patří všem, kdo pomohli s organizací akce. Vypíchnout je potřeba vynikající formu maminek v pečení čehokoliv (od bábovek, přes kynuté až po věnečky). Buchty byly famózní. Moc děkujeme!!!

 

Pavlína

 

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll