22. ročník městské ligy

  • termíny:
    • pondělí 10. dubna - uzávěrka přihlášek (mailem na petr@sezemsky.cz)
    • úterý 18. dubna - 1. kolo (hala)
    • úterý 25. dubna - 2. kolo (hala)
    • středa 3. května - 3. kolo (antuka)
    • středa 10. května - 4. kolo (antuka)
    • středa 17. května - 5. kolo (antuka)
    • středa 24. května - 6. kolo (antuka)
    • středa 31. května - 7. kolo (antuka)
    • středa 7. června - 8. kolo (antuka)
    • středa 14. června - náhradní termín nebo řádné 9. kolo podle počtu příhlášených družstev
    • pátek 16. června - finálový turnaj (čtvrtfinále)
    • sobota 17. června - finálový turnaj (semifinále, o umístění)
  • startovné 2500 Kč
  • povolen start registrovaných hráčů - chlapců ročníku 1999 a mladších, registrované dívky a ženy mohou startovat bez omezení
  • uzávěrka soupisek po 4. kole (všichni, kdo chtějí v soutěži pokračovat, se musí účastnit aspoň jednoho utkání během prvních čtyř kol - musí být uvedeni v zápise o utkání - budou to kontrolovat rozhodčí)
  • dresy nejsou povinné
  • po skončení zápasu poražené družstvo upravuje kurt - seškrábat prostřední lajnu a usíťovat, pokud se bude hrát další zápas, tak nakropit (neplatí pro zápasy v hale:-)
  • systém: základní část každý s každým na dva vítězné sety, pak finálový turnaj pavoukem 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 na tři vítězné sety
  • kriteria pro pořadí v tabulce základní části: 1. počet vítězných utkání, 2. počet bodů (2:0 - 3, 2:1 - 2, 1:2 - 1, 0:2 - 0), 3. celkový poměr setů, 4. celkový poměr míčů, 5. minitabulka vzájemných utkání
  • v případě zrušení celého kola základní části z důvodu nepříznivého počasí se celý program přesouvá na nejbližší pondělí
  • družstva startují na vlastní náklady a zodpovědnost, v ceně startovného není zahrnuto úrazové ani jiné pojištění

Přihlášená družstva


datum název družstva vedoucí družstva poznámka
21. března Antik Pavel Korčák  
22. března Maori Battalion Robin Šauer  
25. března Old Crew Štěpán Ryšánek  
25. března Jaruni David Švihel  
26. března C Team Leoš Dvořák  
28. března Pozdní sběr Eva Šmejcová  
2. dubna Unicorns Eva Šimková  
3. dubna Sněženky a machři Miloslav Kopřiva  
7. dubna Jiskra Brněnec Blahoslav Kašpar st.  
7. dubna TJ Nesmečujem Lukáš Siekiera  
© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll