23. ročník městské ligy

Termíny:
úterý 24. dubna - 1. kolo (hala)
čtvrtek 3. května - 2. kolo (hala)
středa 9. května - 3. kolo (antuka)
středa 16. května - 4. kolo (antuka), uzávěrka soupisek
... pak každá další středa podle počtu přihlášených družstev
pátek 22. - sobota 23. června - finálový turnaj

  • uzávěrka přihlášek (mailem na petr@sezemsky.cz) bude ve středu 18. dubna, losování a porada kapitánů v pátek 20. dubna v 18:00 na hřišti za Národním domem.
  • startovné 2500 Kč
  • povolen start hráčů - chlapců hrajících soutěže ČVS v sezóně 2017/2018 (zapsaných na soupiskách) ročníku 2000 a mladších, dívky a ženy mohou startovat bez omezení
  • uzávěrka soupisek družstev MVL je po 4. kole (všichni, kdo chtějí v soutěži pokračovat, se musí účastnit aspoň jednoho utkání během prvních čtyř kol - musí být uvedeni v zápise o utkání a fyzicky přítomni - budou to kontrolovat rozhodčí)
  • dresy nejsou povinné
  • družstvo zapsané v rozpise na prvním místě zajišťuje zapisovatele na utkání
  • po skončení zápasu poražené družstvo upravuje kurt - usíťovat, pokud se bude hrát další zápas a je sucho, tak nakropit (neplatí pro zápasy v hale:-)
  • systém: základní část každý s každým na dva vítězné sety, pak finálový turnaj pavoukem 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 na tři vítězné sety
  • kriteria pro pořadí v tabulce základní části: 1. počet vítězných utkání, 2. počet bodů (2:0 - 3, 2:1 - 2, 1:2 - 1, 0:2 - 0), 3. celkový poměr setů, 4. celkový poměr míčů, 5. minitabulka vzájemných utkání
  • v případě zrušení celého kola základní části z důvodu nepříznivého počasí se celý program přesouvá na nejbližší pondělí
  • družstva startují na vlastní náklady a zodpovědnost, v ceně startovného není zahrnuto úrazové ani jiné pojištění

Přihlášená družstva


datum název družstva vedoucí družstva poznámka
5. dubna Sněženky a machři Miloslav Kopřiva  
9. dubna Maori Battalion Robin Šauer  
9. dubna C Team Leoš Dvořák  
9. dubna Antik Pavel Korčák  
11. dubna Old Crew Štěpán Ryšánek  
11. dubna Unicorns Eva Šimková  
13. dubna Mořský vokurky Antonín Pelíšek ml.  
17. dubna Jaruni David Švihel  
18. dubna Jiskra Brněnec Blahoslav Kašpar st.  
© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll