25. ročník městské ligy vyhrály Mořský vokurky

Kadeti TJ Svitavy, posílení o Lukáše Siekieru, hrající pod týmovým názvem Mořský vokurky, zvítězili ve 25. ročníku městské ligy. Ve finále porazili C Team 3:1 (25, -21, 22, 23). Třetí místo patří Old Crew, kteří si poradili s loňskými vítězi Sněženkami a machry rovněž 3:1 (-19, 13, 20, 17).

pátek 26. června 2020

Výsledky čtvrtfinálových zápasů
C Team - Pozdní sběr 3:0 (13, 16, 14)
Sněženky a machři - Dynamiti z Alcatrazu 3:0 (15, 16, 23)
Mořský vokurky - Antik 3:0 (17, 19, 25)
Maori Battalion - Old Crew 0:3 (-15, -18, -26)

sobota 27. června 2020

semifinále 5-8
Maori Battalion - Pozdní sběr 3:1 (19, -20, 14, 13)
Antik - Dynamiti z Alcatrazu 2:3 (20, -15, -12, 10, -9)

semifinále 1-4
C Team - Old Crew 3:0 (14, 17, 20)
Sněženky a machři - Mořský vokurky 0:3 (-4, -12, -23)

o 7. místo
Antik - Pozdní sběr 3:1 (22, 23, -19, 18)

o 5. místo
Maori Battalion - Dynamiti z Alcatrazu 3:0 (7, 16, 19)

o 3. místo
Sněženky a machři - Old Crew 1:3 (19, -13, -20, -17)

finále
C Team - Mořský vokurky 1:3 (-25, 21, -22, -23)

Pořadí městské ligy 2020: 1. Mořský vokurky, 2. C Team, 3. Old Crew, 4. Sněženky a machři, 5. Maori Battalion, 6. Dynamiti z Alcatrazu, 7. Antik, 8. Pozdní sběr

Individuální ceny:
Junior MVL 2020: Martin Šterc (Sněženky a machři)
Veterán MVL 2020: Roman Lněnička (C Team)
Miss MVL 2020: Kateřina Kociánová (Old Crew)
Cena Fair play MVL 2020: Matěj Drdla (Mořský vokurky)
Nejlepší hráč MVL 2020: Jakub Klika (Mořský vokurky)

Více fotek z finálového turnaje je na facebooku městské volejbalové ligy.

Kompletní přehled výsledků MVL 2020 + historické přehledy: PDF

Město Svitavy podporuje sport a volnočasové aktivity

 

Historické přehledy

Vítězná družstva městské ligy:
1988: ZV ROH TOS
1989: ZV ROH TOS
1990: TOS
1991: TOS
2000: Kongo 2000
2001: Kongo
2002: Kosy
2003: Drink Team
2004: Klobásy
2005: Drink Team
2006: Sněženky a machři
2007: Drink Team
2008: Semtamáci
2009: Sněženky a machři
2010: C Team
2011: C Team
2012: C Team
2013: GHE
2014: GHE
2015: Sněženky a machři
2016: Sněženky a machři
2017: Old Crew
2018: C Team
2019: Sněženky a machři
2020: Mořský vokurky

Počet vítězství:
5x Sněženky a machři
4x TOS, C Team
3x Drink Team
2x Kongo, GHE
1x Kosy, Klobásy, Semtamáci, Old Crew, Mořský vokurky

Individuální ocenění:
Miss
2001: Nejlepší hráčka: Iva Svobodová (Panteři)
2002: Nejlepší hráčka: Helena Janotová (Drink Team)
2003: Nejlepší hráčka: Helena Janotová (Drink Team)
2004: Nejlepší hráčka: Kateřina Sezemská (Basket)
2005: Jana Kohlová (Drink Team)
2006: Nejlepší hráčka: Renata Odvárková (Sněženky a machři)
2007: Nejlepší hráčka: Dalimila Urbánková (Výletníci)
2008: Soňa Zámečníková (Antik 2)
2009: Nejlepší hráčka: Renata Odvárková (Sněženky a machři)
2010: Martina Burešová (Jelita a kroupy)
2011: Iva Kusá (MišMaš)
2012: Iva Kusá (MišMaš)
2013: Simona Císařová (Antik)
2014: Hana Pachovská (Maori Battalion)
2015: Kateřina Vávrová (Radiměř)
2016: Renata Odvárková (Sněženky a machři)
2017: neuděleno
2018: Barbora Smělá (Maori Battalion)
2019: Pavlína Švihelová (Sněženky a machři)
2020: Kateřina Kociánová (Old Crew)

Veterán
2002: Josef Veselský (Antik)
2008: Petr Lána (Šmejdi)
2010: Jindřich Trecha (Antik řecký)
2011: Václav Liška st. (Jelita a kroupy)
2012: David Švihel (Jaruni)
2013: Karel Radimecký (Jiskra Brněnec)
2014: Tomáš Kolouch (Jelita a kroupy)
2015: Milan Alexa (Pozdní sběr)
2016: Pavel Korčák (Antik)
2017: Petr Maruš (TJ Nesmečujem)
2018: Antonín Lamař (Antik)
2019: Miloslav Kopřiva (Sněženky a machři)
2020: Roman Lněnička (C Team)

Cena Fair play
2002: Stanislav Svoboda (Kosy)
2006: Lucie Mičolová (Drink Team), Stanislav Svoboda (Supr)
2007: Dušan Reis (Radiměřáci)
2008: Robin Šauer (Maori Battalion)
2010: Robin Šauer (Maori Battalion)
2011: Petr Siekiera (Sněženky a machři)
2012: Viktor Nováček (Maori Battalion)
2013: Milan Alexa (Pozdni sběr)
2014: Kristián Janoušek (GHE)
2015: Pavel Musil (Drink Team)
2016: Lukáš Siekiera (TJ Nesmečujem)
2017: Jakub Pavlík (Old Crew)
2018: Miloslav Kopřiva (Sněženky a machři)
2019: Marek Huschka (Old Crew)
2020: Matěj Drdla (Mořský vokurky)

Junior
2002: Jakub Holas (Vosy)
2008: Miroslav Odvárka (Ďábli)
2010: Volejbalové naděje - cena Jiřího Popelky: David Pišín (Ďábli), Alexandr Jedlička (S abecedou kozy jedou)
2011: Markéta Šrůtková (Gymnázium)
2012: David Kvapil (Jestřábi)
2013: Adam Čížek (GHE)
2014: Adam Tomášek (Aligátoři)
2015: Adam Čížek (Maori Battalion)
2016: Filip Siekiera (TJ Nesmečujem)
2017: Vojtěch Švihel (TJ Nesmečujem)
2018: Jakub Kočvara (Maori Battalion)
2019: Antonín Pelíšek ml. (Mořský vokurky)
2020: Martin Šterc (Sněženky a machři)

Nejlepší hráč
1991: Miroslav Gálik (???)
2000: Pavel Strniště (Kongo 2000)
2001: Miroslav Gálik (Kongo)
2002: Robert Rössler (Kosy)
2003: Miloslav Kopřiva (Kosy)
2004: Marek Huschka (Klobásy)
2005: Dušan Reis (Radiměř)
2006: Miloslav Kopřiva (Sněženky a machři)
2007: Jaroslav Ovad (Sněženky a machři)
2008: Jana Hamáčková (Semtamáci)
2009: Miloslav Kopřiva (Sněženky a machři)
2010: Leoš Dvořák (C Team)
2011: Jan Jirmann (C Team)
2012: Tomáš Rotschein (C Team)
2013: Adam Čížek (GHE)
2014: Alexandr Jedlička (GHE)
2015: Jaroslav Ovad (Sněženky a machři)
2016: Blahoslav Kašpar ml. (Sněženky a machři)
2017: Ondřej Ehrenberger (Old Crew)
2018: Michal Štosek (C Team)
2019: Jan Šterc (Sněženky a machři)
2020: Jakub Klika (Mořský vokurky)

Speciální a sponzorské ceny
2002
Nejlepší nováček: Robin Šauer (Expres)
2003
Největší zlepšení: Petr Báča (Drink Team)
2004
Nejlepší nováček: Jan Kilian (Klobásy)
2007
Nejlepší nahrávač: Martin Flígl (Výletníci)
Nejlepší bratrská dvojice: Josef a Roman Simonovi (Výletníci)
Nejlepší trenér: Pavel Šudoma (Výletníci)
2009
Manager roku: Pavel Korčák (Antik 1, Antik 2)
Nejlepší nahrávač: Leoš Dvořák (C Team)
Cena Českého červeného kříže: Jaruni
2019
Ceny Františka Hübla:
Hráčka v poli: Eva Šmejcová (Pozdní sběr)
Smečařka: Kateřina Kociánová (Jaruni)
Nahrávačka: Alena Telecká (Antik)

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll