27 družstev Svitav na barevném minivolejbale v Letohradě

56 dětí a 27 družstev TJ Svitavy se v sobotu 22. února 2020 zúčastnila turnaje barevného minivolejbalu v Letohradě. Výpravu hráčů, trenérů a rodičů vezl velký autobus a několik osobních aut. Medailová umístění se nám podařilo získat ve všech skupinách, v pěti případech dokonce cinklo zlato.

žlutý minivolejbal - 1. třída, skupina A tabulka.pdf
1. Žichlínek
2. Letohrad B
3. Svitavy C (Karolína Ducháčková, Marie Hochová, Sára Kučerová, Matěj Pernica)
4. Svitavy E ( Eliška Hochová, Klára Koubková)
5. Svitavy A (Vojtěch Brandejs, Krisýna Kružíková)
6. Svitavy G (Zuzana Hejkalová, Adéla Onderková)
7. Lanškroun A
8. Lanškroun C

žlutý minivolejbal - 1. třída, skupina B tabulka.pdf
1. Svitavy B (Ondřej Hauptman, Štěpán Kotas)
2. Letohrad A
3. Lanškroun B
4. Svitavy D (Lucie Brandová, Tereza Sýsová)
5. Lanškroun D
6. Chvaletice
7. Polička
8. Svitavy F (Kimika Krátká, Veronika Šauerová)

žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina A tabulka.pdf
1. Letohrad A
2. Svitavy B (František Sychra, Tereza Vyskočilová)
3. Chvaletice
4. Svitavy H (Norbert Nývlt, Matěj Žižka)
5. Polička
6. Svitavy D (Tereza Horáková, Julie Sehnalová, Marie Stodolová)
7. Svitavy F (Lenka Pospíšilová, Nela Skřebská)
8. Lanškroun A

žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina B tabulka.pdf
1. Svitavy C (Tereza Havelková, Monika Prusáková)
2. Svitavy A (Jakub Prokop, Adam Šauer)
3. Letohrad B
4. Svitavy E (Kateřina Kroulíková, Laura Straková)
5. Dolní Újezd
6. Svitavy I (Tomáš Augusta, Adam Kočvara)
7. Svitavy G (Lucie Simonová, Nella Valíčková)
8. Lanškroun B

oranžový minivolejbal - skupina A tabulka.pdf
1. Svitavy H (Jakub Havelka, Tomáš Kadlec)
2. Svitavy B (Kateřina Bolcárová, Aneta Flídrová)
3. Žichlínek B
4. Polička C
5. Lanškroun A
6. Dolní Újezd B
7. Letohrad
8. Svitavy K (Adam Kočvara, Matyáš Maivald)
9. Svitavy E (Michaela Hrušková, Vanessa Maková)

oranžový minivolejbal - skupina B tabulka.pdf
1. Svitavy I (Karolína Novotná, Denisa Štoudková)
2. Svitavy C (Samuel Miška, Tomáš Pešina)
3. Polička D
4. Chvaletice
5. Lanškroun B
6. Polička A
7. Žichlínek C
8. Svitavy F (Jolana Brusenbauchová, Jana Kacálková)

oranžový minivolejbal - skupina C tabulka.pdf
1. Svitavy J (Dominika Ilčíková, Michaela Lachmanová)
2. Svitavy A (Kateřina Hauptmanová, Eliška Vyskočilová)
3. Svitavy G (Michaela Motyčková, Klára Pavlišová)
4. Svitavy D (Tereza Kolářová, Karolína Rouchalová)
5. Žichlínek A
6. Dolní Újezd A
7. Polička B

 

Kompletní výprava hráčů Svitav na turnaji v Letohradě

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll