4. kolo KP starších žáků - Litomyšl

V neděli se konalo 4. kolo st.žáků v Litomyšli. Pro nás to bylo kolo třetí, protože jsme jednou měli volno. Soupeři byli Hradec Králové A i B a domácí Litomyšl. Rozlosování vědělo jak na nás. Nejdříve jsme si nezahráli s Hradcem B a poté ani s Litomyšlí. Soupeři dali 9 a 12 bodů za set a domácí i když se trošku rozhodčí snažil, získali 11 a 14 bodů. Poslední zápas měl být jasnou záležitostí našich hráčů. Soupeř nemohl skákat podání pro krátký rozběh u hřiště, nepřijel v plné sestavě a přišlo mi, jako by nás podceňoval či se předem smiřoval s prohrou. První set se vyhrál, ale pak jsme se tahali o každý bod a zkoušeli se soupeřem, kdo koho předčí v nevynucených chybách. Za některé by jsem byl stejně jako u krasobruslení dával známky. Jevgenij Pljuščenko ani Evan Lysacek by nesebrali tolik bodů i kdyby jezdili taneční páry spolu! Piškot se snažil hráče vyhecovat, ale přišlo mi, že jej nikdo neposlouchá. Vždy když se jedná o poslední zápas dne, tak se do něj má dát všechno, ale my jsme do něj z naší hry nedali nic. Na druhé straně sítě stál soupeř, který by v poháru nemohl ani hrát a my jej necháme vyhrát, nechci říct s klidem, ale bez naší pro nás klasické zarputilosti. No věřím, že si vše doma v klidu hráči v hlavách přehráli a že jim nemusím nějaký sáhodlouhý feedback přednášet.