Barevný minivolejbal v hale Na Střelnici za účasti 75 týmů

V neděli 28. ledna se do haly Na Střelnici sjelo celkem 154 dětí (ze Svitav 59) v 75 družstvech (Svitavy 28). Turnaj byl vypsán ve třech kategoriích - žlutý minivolejbal 1. třída (16 družstev), žlutý minivolejbal 2. třída (20 družstev) a oranžový minivolejbal pro třeťáky (39 družstev).

žlutý minivolejbal - 1. třída, skupina A
1. Svitavy I (Daniel Ducháček, Šimon Janalík)
2. Dolní Újezd
3. Polička B
4. Lanškroun
5. Svitavy C (Adam Kočvara, Lukáš Lipovský)
6. Svitavy E (Ella Koudelková, Zuzana Trejbalová)
7. Svitavy A (Daniel, Brandejs, Tomáš Pešina, Patrik Zacpal)
8. Svitavy G (Lucie Janoušková, Kateřina Kubíčková, Klára Pavlišová)

žlutý minivolejbal - 1. třída, skupina B
1. Svitavy H (Kryštof Hlaváček, Petr Švihel)
2. Polička A
3. Žichlínek
4. Svitavy B (Tereza Kolářová, Sofie Málková)
5. Svitavy F (Vanessa Maková, Adéla Stodolová)
6. Česká Třebová
7. Svitavy D (Monika Pelíšková, Nela Vyhlídalová)
8. Chvaletice

žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina A
1. Svitavy A (Michael Karpeles, Jakub Makovský)
2. Svitavy D (Rozárie Bulvová, Vanessa Gruberová, Kateřina Karpelesová)
3. Polička
4. Svitavy G (Karolína Aldorfová, Zuzana Oskorypová)
5. Česká Třebová A
6. Lanškroun C
7. Chvaletice B

žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina B
1. Letohrad A
2. Svitavy B (Lukáš Obr, Daniel Schneider)
3. Česká Třebová B
4. Lanškroun A
5. Svitavy H (Filip Haviger, Radovan Kopecký, Hubert Onderka, Matyáš Sejkora)
6. Žichlínek
7. Svitavy E (Alžběta Luňáčková, Zuzana Patočková)

žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina C
1. Letohrad B
2. Svitavy C (Maxim Jílek, Filip Vyčítal)
3. Svitavy F (Vendula Pavlišová, Kateřina Pelzová)
4. Chvaletice A
5. Lanškroun B
6. Svitavy I (Matouš Báča, Jakub Svoboda, Tomáš Sterenčák, Tomáš Svojanovský)

oranžový minivolejbal - skupina A
1. Svitavy A (Tomáš Kolouch, Lukáš Smékal)
2. Vysoké Mýto A
3. Polička A
4. Lanškroun A
5. Dolní Újezd
6. Česká Třebová A
7. Litomyšl A
8. Svitavy F (Lucie Konečná, Lenka Novotná)

oranžový minivolejbal - skupina B
1. Chvaletice A
2. Polička B
3. Vysoké Mýto B
4. Svitavy G (Anna Haladová, Ela Šmejcová)
5. Svitavy B (Viktorie Hanušová, Leontina Málková)
6. Lanškroun B
7. Česká Třebová B
8. Litomyšl B

oranžový minivolejbal - skupina C
1. Žichlínek A
2. Svitavy C (Natálie Korčáková, Barbora Štulpová)
3. Rychnov nad Kněžnou A
4. Svitavy H (Denisa Kuglerová, Veronika Peterková)
5. Lanškroun C
6. Česká Třebová C
7. Chvaletice B
8. Litomyšl C

oranžový minivolejbal - skupina D
1. Litomyšl D
2. Česká Třebová D
3. Svitavy I (Tereza Pipková, Adéla Vladíková)
4. Rychnov nad Kněžnou B
5. Svitavy D (Nikola Brusenbauchová, Denisa Košťálová, Sabina Košťálová)
6. Chvaletice C
7. Žichlínek B
8. Lanškroun D

oranžový minivolejbal - skupina D
1. Svitavy J (Aneta Doskočilová, Natálie Valešová)
2. Rychnov nad Kněžnou C
3. Česká Třebová E
4. Svitavy E (Rozárie Bolcková, Anežka Luňáčková)
5. Litomyšl E
6. Chvaletice D
7. Lanškroun E

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll