Áčko bez prohry, ale po průměrných výkonech

Starší žáci zahájili krajský přebor v České Třebové. Na utkání se celá výprava přesunula vlakem spolu s přípravkou, která bojovala v témže městě o postup do elitní skupiny, což se dvěma týmům také podařilo (viz předchozí článek).

My namlsáni po vítězství v mezinárodním turnaji odjížděli v roli favoritů (tým A). V týdnu se nám zranil Klikoun (opětovně kotník -nezodpovědně bez ortézy na školní akci) a áčko dostalo první trhlinu již v beztak velmi úzkém kádru. Nastoupili jsme v sestavě : Číža (N), Roňa (U), Saša a Saša (B), Mirďas a Dave (S). Béčko s Johym a Krysilkou doplněné o mladé naděje z mladších žáků (Šimon, Mandy, Adam a Štěpán).

První tým si celkem bez problémů poradil s Třebovou, Litomyšlí a naším B-čkem. Po minulém týdnu, ale našim klukům chyběl větší zápal i motivace. Nedařila se hra středem. Chybovali jsme často v mezihře. Ronald se na postu diagonálního hráče hodně trápil. Počítal jsem všem nevynucené chyby a byl jich vagón. Alespoň víme na čem pracovat v tréninku.

Kluci z B-týmu bojovali jak lvi, ale na naše soupeře to nestačilo. Dobře se v útoku projevoval Adam (tady nám roste další naděje). Jelikož se jednalo o první zápas kluků v této kategorii je potřeba všechny pochválit za snahu. Příště budeme zase lepší. Bude to v Litomyšli 22. října. Howgh.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll