Aktuality z probíhajícího ČP kadetek/juniorek

14:05 aktualizace Svitavské hráčky mají za sebou již tři utkání posledního kola Českého poháru, které se hraje pro všechny osmičky v PŘEROVĚ!!!

Naše holky jsou aktuálně na 10. místě a v tomto kole hrají ve druhé osmičce.

Prvním protivníkem byl celek Litvínova - minule vyhrál 3. osmičku a zajistil si tak posun do lepší výkonnostní skupiny. Naše hráčky se v prvním setu nechaly zaskočit a podlehly, ve druhém a ve třetím však již zcela naplnily "papírová" očekávání a Litvínov zdolaly 2:1.

Následně podlehly 0:2 výbornému Přerovu a přehrály hladce kadetky Junioru Brno 2:0.

Sestava je poznamenaná nemocemi, v Hradci má trenérka Marcela Sezemská k dispozici Vendulu Tmejovou, Míšu Frantovou, Barču Šimkovou, Verču Andrlíkovou, Barču Smělou, Terku Barákovou a Sáru Benkovou.

V dalším utkání opět bereme všechny tři body za výhru 2:0 s Turnovem. V prvním setu o parník, ve druhém hrajeme pro diváky... 25:9, 26:24! A Marcela píše: První set koncert, šlo všechno, druhý dřina se šťastným koncem. Na kurtu pořád dvě libera, dvě nahrávačky a dvě z tria Bára, Verča, Sára.

Sedm statečných:

A dnešní den byl zakončen výhrou. Sedm statečných porazilo Střešovice 2:0 (13,14) s přehledem a zkušeně! Zítra se hrají ještě dvě utkání.

Svitavy - Teplice 2:0 (14,25). První set jako z partesu, ve druhém opět kovbojka, ale dopadlo to. Holky prý hrají nový systém: 4 polařky + 2 útočnice + libero, takže vlastně systém 5+1!

Dohráno! Letošní soutěžní ročník končíme vítězstvím nad týmem z Mělníka 2:0. Čekáme na vyhlášení výsledků...