Barevný minivolejbal v České Třebové

V sobotu 9. března se v České Třebové hrál další barevný minivolejbal. Zvláštností tohoto turnaje bylo, že dopoledne hrály mladší kategorie (žlutý 1. třída, žlutý 2. třída a oranžový) a odpoledne starší kategorie (červený, modrý). Dopravu jsme řešili vlakem a náš klub vyslal 6 družstev prvňáků, 13 družstev druháků, 13 družstev třeťáků, 4 družstva červeného minivolejbalu a 9 družstev modrého minivolejbalu.

žlutý minivolejbal - 1. třída, skupina A
1. Svitavy B (Jakub Prokop, Jakub Vomáčka)
2. Dolní Újezd A
3. Svitavy F (Tomáš Augusta, Lucie Simonová)
4. Svitavy D (Kateřina Kroulíková, Laura Straková)
5. Polička
6. Česká Třebová A
7. Česká Třebová C
8. Lanškroun B

žlutý minivolejbal - 1. třída, skupina B
1. Svitavy A (Adam Šauer, Tereza Vyskočilová)
2. Dolní Újezd B
3. Letohrad
4. Žichlínek
5. Svitavy C (Kristýna Blahová, Tereza Havelková, František Sychra)
6. Lanškroun A
7. Svitavy E (Ella Krchňavá, Adéla Onderková)
8. Česká Třebová B

žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina A
1. Svitavy A (Tomáš Pešina, Patrik Zacpal)
2. Chvaletice
3. Svitavy G (Karolína Novotná, Nela Skřebská)
4. Svitavy L (Šimon Janalík, Matyáš Stečínský)
5. Polička A
6. Lanškroun B
7. Svitavy E (Jolana Brusenbauchová, Michaela Hrušková)

žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina B
1. Svitavy K (Štěpán Augusta, Petr Švihel)
2. Svitavy H (Dominika Ilčíková, Michaela Lachmanová)
3. Svitavy M (Daniel Ducháček, Jakub Kovář)
4. Svitavy B (Kateřina Bolcárová, Aneta Flídrová, Karolína Novotná)
5. Svitavy F (Michaela Motyčková, Klára Pavlišová)
6. Polička B
7. Česká Třebová
8. Vysoké Mýto A

žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina C
1. Žichlínek
2. Svitavy C (Sofie Málková, Karolína Rouchalová, Eliška Vyskočilová)
3. Lanškroun A
4. Vysoké Mýto B
5. Svitavy D (Vanessa Maková, Samuel Miška)
6. Svitavy I (Anna Onderková, Denisa Popová)
7. Svitavy J (Monika Pelíšková, Nela Vyhlídalová)

oranžový minivolejbal - skupina A
1. Svitavy E (Karolína Aldorfová, Zuzana Oskorypová)
2. Česká Třebová F
3. Polička A
4. Svitavy B (Rozárie Bulvová, Vanessa Gruberová, Viktorie Vykutilová)
5. Polička D
6. Lanškroun B
7. Lanškroun D
8. Česká Třebová C
9. Svitavy H (Nikol Elčknerová, Zuzana Patočková)
10. Žichlínek

oranžový minivolejbal - skupina B
1. Česká Třebová B
2. Svitavy A (Michael Karpeles, Jakub Makovský)
3. Česká Třebová E
4. Svitavy F (Vendula Pavlišová, Kateřina Pelzová)
5. Lanškroun A
6. Polička B
7. Svitavy C (Jakub Havelka, David Karpíšek, Filip Vyčítal)
8. Svitavy K (Filip Haviger, Martin Nesrovnal)
9. Svitavy I (Hana Drdlová, Adéla Stodolová)
10. Pardubice

oranžový minivolejbal - skupina C
1. Svitavy L (Petr Jan Němec, Tomáš Svojanovský)
2. Česká Třebová A
3. Lanškroun C
4. Svitavy G (Zuzana Trejbalová, Bára Vacková)
5. Polička C
6. Svitavy D (Kateřina Marková, Natálie Marková)
7. Lanškroun E
8. Rychnov nad Kněžnou
9. Svitavy M (Vojtech Kalas, Petr Špaček)
10 Svitavy J (Martin Hazucha, Petr Hazucha)

červený minivolejbal - skupina A
1. Lanškroun A
2. Svitavy B (Adéla Václavíková, Kateřina Václavíková, Michaela Václavíková)
3. Chvaletice B
4. Lanškroun C
5. Letohrad
6. Polička
7. Česká Třebová A
8. Svitavy D (Anna Haladová, Tereza Hrubá, Alexandra Ilčíková, Denisa Kuglerová)
9. Lanškroun E
červený minivolejbal - skupina B
1. Chvaletice A
2. Lanškroun B
3. Dolní Újezd
4. Česká Třebová B
5. Svitavy A (Lucie Konečná, Lucie Kovářová, Karolína Šmerdová)
6. Svitavy C (Adéla Kočvarová, Denisa Košťálová, Sabina Košťálová)
7. Lanškroun D
8. Žichlínek
modrý minivolejbal - skupina A
1. Svitavy A (Adéla Burešová, Kateřina Hnátová, Kateřina Kloudová)
2. Lanškroun D
3. Lanškroun B
4. Česká Třebová D
5. Svitavy D (Karolína Michalková, Erika Reitschmiedová, Sára Straková, Denisa Trávníčková)
6. Česká Třebová A
7. Vysoké Mýto A
8. Žichlínek A
9. Svitavy I (Kristýna Horáková, Tereza Pipková, Lucie Svojanovská)
10. Pardubice B

modrý minivolejbal - skupina B
1. Svitavy B (Natálie Makovská, Barbora Němcová, Tereza Trejbalová)
2. Pardubice ch
3. Dolní Újezd
4. Česká Třebová B
5. Česká Třebová E
6. Polička C
7. Svitavy E (Adéla Bednářová, Linda Karalová, Barbora Krátká, Nikol Prusáková)
8. Polička B
9. Lanškroun A
10. Svitavy H (Rosalie Bolcková, Klára Nováková, Veronika Peterková)

modrý minivolejbal - skupina C
1. Lanškroun C
2. Žichlínek B
3. Svitavy C (Aneta Doskočilová, Lucie Pavlišová, Zuzana Švihelová, Natálie Valešová)
4. Česká Třebová C
5. Polička D
6. Svitavy G (Alice Doubková, Anežka Luňáčková, Jolana Šimková, Ela Šmejcová)
7. Svitavy F (Kateřina Olšánová, Viktorie Pikovská, Lucie Pišínová, Michaela Řiháková)
8. Polička A
9. Vysoké Mýto B
10. Pardubice A

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll