Barevný minivolejbal v Dolním Újezdě: 7 x 1. místo, 3 x 2. místo, 5 x 3. místo

Výprava na barevný minivolejbal do Dolního Újezda (neděle 8. dubna 2018) byla obrovská a některé hráče jsme museli vyslat auty s rodiči, protože bychom se do autobusu nevešli. Celkový počet přihlášených týmů byl na poměry tělocvičny v Dolním Újezdě přehnaný. Turnaj se tak neúměrně protáhl do tří hodin odpoledne.

žlutý minivolejbal - 1. třída, skupina A
1. Svitavy A (Tomáš Kadlec, Tomáš Pešina)
2. Dolní Újezd C
3. Polička B
4. Svitavy I (Karolína Novotná, Denisa Štoudková)
5. Lanškroun
6. Česká Třebová B
7. Svitavy D (Kateřina Bolcárová, Aneta Flídrová)
8. Svitavy J (Michaela Lachmanová, Vanessa Maková)

žlutý minivolejbal - 1. třída, skupina B
1. Svitavy K (Kryštof Hlaváček, Petr Švihel)
2. Svitavy B (Tereza Kolářová, Sofie Málková)
3. Svitavy H (Ella Koudelková, Adéla Stodolová)
4. Žichlínek
5. Chvaletice A
6. Svitavy E (Monika Pelíšková, Viktorie Šimková, Nela Vyhlídalová)
7. Dolní Újezd B
8. Polička A

žlutý minivolejbal - 1. třída, skupina C
1. Svitavy L (Daniel Ducháček, Šimon Janalík)
2. Svitavy C (Daniel Brandejs, Jakub Havelka)
3. Svitavy F (Adam Kočvara, Lukáš Lipovský)
4. Dolní Újezd A
5. Chvaletice B
6. Česká Třebová A
7. Svitavy G (Michaela Motyčková, Laura Straková)

žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina A
1. Svitavy A (Pavel Boček, Michael Karpeles)
2. Polička B
3. Žichlínek
4. Lanškroun C
5. Letohrad B
6. Svitavy D (Alžběta Luňáčková, Zuzana Patočková)
7. Česká Třebová A
8. Svitavy G (Matouš Báča, Jakub Svoboda, Tomáš Svojanovský)
9. Chvaletice C

žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina B
1. Letohrad A
2. Polička C
3. Chvaletice A
4. Svitavy E (Karolína Aldorfová, Zuzana Oskorypová)
5. Česká Třebová B
6. Lanškroun D
7. Svitavy B (Rozárie Bulvová, Vanessa Gruberová, Kateřina Karpelesová)
8. Svitavy H (Vojtěch Kalas, Hikaru Krátký, Martin Nesrovnal)

žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina C
1. Svitavy F (Vendula Pavlišová, Kateřina Pelzová)
2. Česká Třebová C
3. Polička A
4. Svitavy C (Sabina Koštálová, Lucie Strýčková)
5. Lanškroun A
6. Chvaletice B
7. Vysoké Mýto
8. Lanškroun B

oranžový minivolejbal - skupina A
1. Svitavy I (Alice Doubková, Adéla Kloudová)
2. Chvaletice C
3. Česká Třebová A
4. Svitavy D (Adéla Václavíková, Michaela Václavíková)
5. Žichlínek A
6. Vysoké Mýto B
7. Chvaletice F
8. Svitavy E (Tereza Hrubá, Denisa Koštálová)
9. Dolní Újezd B

oranžový minivolejbal - skupina B
1. Vysoké Mýto C
2. Chvaletice A
3. Svitavy C (Leontina Málková, Laura Rosenbergová, Barobara Štulpová)
4. Svitavy K (Kristýna Horáková, Lucie Svojanovská)
5. Lanškroun B
6. Česká Třebová B
7. Svitavy F (Viola Datinská, Michal Kleinbauer)
8. Polička A

oranžový minivolejbal - skupina C
1. Vysoké Mýto A
2. Svitavy B (Nikola Brusenbauchová, David Novák)
3. Svitavy G (Tereza Pipková, Adéla Vladíková)
4. Dolní Újezd A
5. Česká Třebová C
6. Polička B
7. Svitavy J (Adéla Kočvarová, Karolína Šmerdová)
8. Chvaletice D

oranžový minivolejbal - skupina D
1. Svitavy A (Anna Haladová, Natálie Korčáková)
2. Chvaletice B
3. Svitavy H (Anežka Luňáčková, Jolana Šimková)
4. Česká Třebová D
5. Chvaletice E
6. Svitavy L (Veronika Peterková, Ela Šmejcová)
7. Lanškroun A
8. Žichlínek B

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll