Barevný minivolejbal v hale Na Střelnici - 66 družstev, 157 dětí

Svitavský turnaj série Barevného minivolejbalu Pardubického kraje se uskutečnil v mírně nevhodném termínu na konci jarních prázdnin v neděli 10. února 2019. Jindy hala zkrátka nebyla volná. Pořadatelé proto očekávali nižší zájem družstev, což se naštěstí nepotvrdilo a dorazilo opět úctyhodných 66 týmů z deseti volejbalových oddílů.

Hrálo se ve třech kategoriích - žlutý minivolejbal 1. třída (16 družstev), žlutý minivolejbal 2. třída (22 družstev) a oranžový minivolejbal pro třeťáky (28 družstev).

žlutý minivolejbal - 1. třída, skupina A
1. Svitavy A (Jakub Prokop, Jakub Vomáčka)
2. Dolní Újezd
3. Svitavy G (Ella Krchňavá, Adéla Onderková)
4. Žichlínek
5. Svitavy C (Kristýna Blahová, Tereza Havelková)
6. Česká Třebová A
7. Svitavy E (Eliška Hochová, Kateřina Kroulíková)
8. Lanškroun B

žlutý minivolejbal - 1. třída, skupina B
1. Chvaletice
2. Svitavy B (Monika Prusáková, Tereza Vyskočilová)
3. Polička
4. Svitavy H (Štěpán Kotas, Ondřej Opatřil, Adam Šauer)
5. Česká Třebová B
6. Svitavy D (Julie Sehnalová, Marie Stodolová)
7. Lanškroun A
8. Svitavy F (Tomáš Augusta, Matěj Žižka)

žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina A
1. Svitavy A (Tomáš Pešina, Tomáš Kadlec)
2. Žichlínek
3. Chvaletice
4. Rychnov nad Kněžnou
5. Svitavy D (Kateřina Bolcárová, Aneta Flídrová)
6. Svitavy G (Michaela Lachmanová, Michaela Motyčková, Klára Pavlišová)
7. Svitavy M (Jakub Kovář, Tadeáš Vodstrčil)
8. Svitavy J (Alžběta Luňáčková, Monika Pelíšková, Nela Vyhlídalová)

žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina B
1. Svitavy K (Štěpán Augusta, Petr Švihel)
2. Svitavy B (Daniel Brandejs, Patrik Zacpal)
3. Svitavy H (Karolína Novotná, Denisa Štoudková)
4. Polička A
5. Svitavy E (Samuel Miška, Karolína Rouchalová)
6. Pardubice
7. Česká Třebová

žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina C
1. Svitavy L (Daniel Ducháček, Šimon Janalík)
2. Svitavy C (Tereza Kolářová, Sofie Málková, Eliška Vyskočilová)
3. Lanškroun
4. Letohrad
5. Svitavy I (Dominika Ilčíková, Anna Onderková, Nela Skřebská)
6. Svitavy F (Jolana Brusenbauchová, Pavel Rezler)
7. Polička B

oranžový minivolejbal - skupina A
1. Rychnov nad Kněžnou
2. Letohrad
3. Svitavy D (Kateřina Karpelesová, Viktorie Vykutilová)
4. Lanškroun E
5. Svitavy H (Karolína Aldorfová, Zuzana Oskorypová, Adéla Stodolová)
6. Lanškroun A
7. Žichlínek

oranžový minivolejbal - skupina B
1. Svitavy A (Michael Karpeles, Jakub Makovský)
2. Chvaletice
3. Polička A
4. Svitavy E (Jakub Havelka, Filip Vyčítal)
5. Lanškroun B
6. Česká Třebová A
7. Svitavy I (Martin Hazucha, Petr Hazucha, David Smolej)

oranžový minivolejbal - skupina C
1. Svitavy B (Jakub Dobiáš, Lukáš Obr)
2. Svitavy F (Vendula Pavlišová, Kateřina Pelzová)
3. Lanškroun C
4. Svitavy J (Filip Haviger, Vojtěch Kalas, Martin Nesrovnal, Petr Špaček)
5. Polička B
6. Pardubice A
7. Česká Třebová B

oranžový minivolejbal - skupina D
1. Česká Třebová C
2. Polička C
3. Svitavy G (Zuzana Trejbalová, Bára Vacková)
4. Svitavy C (Rozarie Bulvová, Vanessa Gruberová)
5. Lanškroun D
6. Pardubice B
7. Svitavy K (Matouš Báča, Hikaru Krátky, Jakub Svoboda)

 

 

 

Akce byla podpořena Českou unií sportu

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll