Barevný minivolejbal v Poličce

Na první velký minivolejbalový turnaj této sezóny jsme vyslali plný velký autobus (25 chlapců, 37 děvčat) malých volejbalistů. Turnaj se hrál v Poličce ve třech tělocvičnách. V sokolovně (čtyři hřiště) bojovali nejmladší ve žlutém minivolejbalu, v malé tělocvičně ZŠ Masarykova hráli na čtyřech hřištích oranžoví minivolejbalisti a ve velké tělocvičně té samé školy hráli červení (2 hřiště) a modří (3 hřiště).

žlutý minivolejbal
1. Dolní Újezd A
2. Svitavy dívky A (Kateřina Hnátová, Adéla Burešová)
3. Svitavy chlapci A (Daniel Karpeles, Martin Smékal, David Kulhánek)
4. Dolní Újezd B
5. Svitavy chlapci B (Filip Jansa, Jaroslav Kovář)
6. Lanškroun chlapci
7. Svitavy dívky B (Nikola Karbašová, Natálie Makovská)
8. Česká Třebová D
9. Polička C
10. Dolní Újezd E
11. Dolní Újezd C
12. Česká Třebová F
13. Dolní Újezd D
14. Polička E
15. Polička D
16. Česká Třebová A
17. Chvaletice
18. Svitavy chlapci C (Denis Zezula, Petr Novák, Adam Brázda, Samuel Polanský)
19. Svitavy dívky E (Alice Doubková, Zuzana Švihelová)
20. Česká Třebová C
21. Svitavy dívky C (Vendula Motálková, Lucie Pišínová)
22. Lanškroun A
23. Svitavy dívky D (Kateřina Kloudová, Michaela Řiháková)
24. Česká Třebová E
25. Lanškroun B
26. Česká Třebová B
27. Polička A
28. Polička B
oranžový minivolejbal
1. Česká Třebová C
2. Svitavy dívky A (Edita Doubková, Nela Pavlišová)
3. Svitavy chlapci A (Matěj Valentovič, Filip Šimek, Mikuláš Ingr)
4. Lanškroun dívky A
5. Dolní Újezd A
6. Lanškroun chlapci A
7. Lanškroun dívky B
8. Svitavy dívky B (Eliška Císařová, Anna Tláskalová)
9. Lanškroun chlapci B
10. Polička C
11. Svitavy chlapci B (Michal Ďuriančík, Ondřej Benda, Tomáš Dostálek)
12. Polička A
13. Česká Třebová B
14. Dolní Újezd B
15. Polička B
16. Dolní Újezd C
17. Česká Třebová A
18. Svitavy dívky D (Michaela Zvárová, Kateřina Trávníčková)
19. Svitavy chlapci C (Jonáš Zelený, Josef Beneš, Tomáš Künzel)
20. Svitavy dívky C (Tereza Bednářová, Nikola Vladíková)
21. Chvaletice
22. Česká Třebová D
červený minivolejbal
1. Česká Třebová B
2. Polička A
3. Česká Třebová A
4. Svitavy chlapci B (Jan Vízdal, Antonín Klohna)
5. Polička B
6. Litomyšl A
7. Svitavy dívky D (Karolína Petrželová, Ema Žáková)
8. Svitavy dívky C (Lucie Bálková, Valentýna Pavlišová)
9. Svitavy dívky B (Veronika Nováková, Zuzana Haraštová)
10. Česká Třebová D
11. Česká Třebová C
12. Svitavy chlapci A (Martin Přikryl, Lukáš Vacek, Jindřich Bohuňovský)
13. Polička C
14. Svitavy dívky A (Kristýna Vostřelová, Barbora Pekařová, Alexandra Haasová)
15. Litomyšl B
16. Svitavy chlapci C (Adam Báča, Sulaiman Almasalma)
modrý minivolejbal
1. Lanškroun A
2. Lanškroun B
3. Česká Třebová B
4. Česká Třebová D
5. Česká Třebová A
6. Polička B
7. Svitavy B (Magdalena Vostřelová, Karolína Syrová, Kateřina Tesařová)
8. Svitavy C (Klára Melicherová, Valentýna Nováková, Denisa Bajtková, Natálie Krátká)
9. Česká Třebová C
10. Lanškroun C
11. Polička E
12. Lanškroun E
13. Svitavy A (Antonie Meluzínová, Tereza Bohuňovská, Markéta Zemanová)
14. Chvaletice
15. Polička A
16. Lanškroun D
17. Polička C
18. Polička D

Více fotek na facebooku svitavského volejbalu.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll