Bohužel opět bez bodu, ale bojujeme dál!

V sobotu 2.12. 2017 jsme nastoupily k dalšímu domácímu utkání, tentokrát proti ženám z Letohradu. Klasicky v 8, tentokrát s novou posilou – Verčou Kovářovou.

Do prvního zápasu jsme nastoupily s Renčou na náhře, Evčou a Verčou na bloku, Terkou a Luckou na smeči, Kikou na účku a Baruškou na liberu. Z lavičky povzbuzovala Vendy, připravena kdykoliv naskočit do hry. První set opět začal vlažně, nešel příjem, pokud šel, nesložil se balon. První set tedy bere soupeř poměrem 25:15. Zbylé dva sety byly o poznání lepší, bohužel pár chyb v koncovce nás vždy stálo vítězství v setu. Proto i tyto sety bral soupeř 25:20 a 25:21.

TJ Svitavy : Orel jednota Letohrad 0:3

Do druhého zápasu jsme nastoupily ve stejné sestavě jako ráno, jen místo Verči se na blok postavila Vendy. Druhý zápas byl velice vyrovnaný. Střídaly se šňůry na podání u nás i u soupeře. Bohužel u soupeře byly častější než u nás. Příjem však lítal, kazily se i jednoduché balony kvůli výpadkům komunikace na hřišti. A tak i druhý zápas vyhrál soupeř, byť v koncovkách chybělo málo – 25:22, 25:20, 26:24.

To, že jsme tento víkend nedokázaly urvat ani set nás mrzí a štve. Nezbývá však než zapomenout a bojovat dál. Sice nás nulový bodový zisk z tohoto víkendu odsunul na poslední místo tabulky, ale my se nevzdáme. Více než polovina sezóny je ještě před námi a kdo věří, vyhrává. Takže se pojďme porvat o nějaké body v posledních čtyřech zápasech, které do konce roku ještě zbývají a po vánoční pauze se vrhnout do všeho po hlavě. Nehodláme na tom konci tabulky zůstat dlouho!

Za Svitavy hrály: Kika Kopečná, Vendy Svobodová, Evča Šmejcová, Terka Motálková, Baruška Smělá, Renča Odvárková, Lucka Dědková a Verča Kovářová