Boj o třetí příčku 4:2 pro Svitavy

V sobotu jsme sehrály utkání o třetí příčku v tabulce se soupeřkami ze Zlína a tím jsme ukončily první kolo nadstavbové části.

Sestava: Fiedlerová Anička, Hendrichová Ráďa, Hendrichová Verča, Kociánová Kačka, Kovářová Verča, Kratochvílová Týna, Loukotová Anička, Šimková Evča, Vondrová Verča

TJ Svitavy – VSC Zlín 3:0 (18, 17, 19)
TJ Svitavy – VSC Zlín 2:3 (11, 15, -18, -22, -10)

Do zápasu jsme vstoupily dobře. Chtěly jsme soupeřky zaskočit a to se nám podařilo. I když nám jejich kvalitní servis dělal problémy na přihrávce, nedopustily jsme v průběhu prvního zápasu, aby se soupeř nadechl a zatlačil nás do kouta.

Do druhého utkání jsme nastoupily v jiné sestavě a očekával se větší boj. Ale soupeř jakoby během pauzy odešel a nekladl žádný odpor. První dva sety byly naší krasojízdou. Bohužel jsme po celou dobu hrály se zraněnou nahrávačkou a i když možná tak nepůsobila, musela po druhém setu odstoupit, což nás přivedlo do svízelné situace, protože druhá nahrávačka byla nemocná a sledovala vše pouze z tribuny. Na tuto možnost jsme byly připravené, i když jsme si všechny přály, aby k ní nedošlo. Další 3 sety "odnahrávaly" společně naše útočnice. I když se zhostily tohoto úkolu statečně, mnoho zbytečných chyb na hřišti a nedůsledný útok byly následkem naší prohry v tie breaku.

Výkon z celého dne hodnotím kladně i přes ztrátu 2 bodů. Dostaly jsme se do nelehké situace, KTERÁ POTVRDILA, že naše nahrávačky jsou pilířem naší hry.

Jana

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll