Bramboroví junioři

Letošní juniorská sezona potvrdila pokračování doby bramborové. Nestačili jsme na první tři týmy, ale nikdo z týmů na 5.-8.místě neporazil nás, takže jsme si vytvořili svoji vlastní jednočlennou skupinu.

Zápasy ukázali, že jsme vylepšili herní sebevědomí v případě klání s papírově slabšími soupeři, ale nezlepšili ji natolik, aby to stačilo na úspěch proti lídrům (výzva do příští sezony).

Naše poslední vystoupení proběhlo v pěkné hale (s vlastním bazénem) v jihomoravských Šlapanicích s jižním počasím (slunečno a teplo). Kluci předvedli zkušený výkon a kromě krátkého výpadku v koncovce třetího setu měli oba zápasy pod kontrolou.

I přes šestibodové vítězství však byl i smutnější moment, protože to byl současně poslední zápas v mládežnické kategorii pro tři borce - Adama Tomáška, Petra Leinwebera (alias Brepta zvaný Docent) a Šimona Švihela (všeobecně známého jako Jesus). Jaká je čeká volejbalová budoucnost ukáže čas ( Adama můžete v sobotu 7.dubna vidět v chlapském A-týmu proti Žamberku). Takže kluci, díky!

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll