C team bez zaváhání i po čtvrtém kole

Výsledky 2. kola (1. června 2015 - přeloženo z 20. května z důvodu nepříznivého počasí):

9. Sněženky a machři - Choboti 2:0 (11, 19)
10. Maori battalion - Radiměř 2:1 (-24, 19, 10)
11. Jaruni - C team 0:2 (-11, -13)
12. Drink team - Antik 1:2 (19, -24, -10)
13. Radiměř - Jaruni 2:0 (24, 13)
14. Choboti - Maori battalion 0:2 (-10, -17)
15. Jelita a kroupy - Sněženky a machři 0:2 (-9, -13)
16. Jiskra Brněnec - Pozdní sběr 2:1 (-19, 15, 8)
                                                              
Výsledky 4. kola (3. června 2015):

27. Jaruni - Jiskra Brněnec 2:1 (-18, 17, 8)
28. Drink team - Jelita a kroupy 2:0 (17, 10)
29. Antik - Choboti 2:1 (-23, 13, 6)
30. C team - Radiměř 2:0 (16, 15)
31. Jelita a kroupy - Antik 0:2 (-12, -16)
32. Jiskra Brněnec - Drink team 0:2 (-9, -19)
33. Pozdní sběr - Jaruni 0:2 (-15, -21)
34. Sněženky a machři - Maori battalion 2:0 (22, 21)
35. Maori battalion - Pozdní sběr 2:0 (21, 11)
36. Choboti - C team 0:2 (-16, -23)

Průběžná tabulka

_1. C team                 6  6  0  0  0 12: 0 18
_2. Sněženky a machři 7 6 0 0 1 12: 2 18
_3. Maori battalion 8 5 1 0 2 12: 5 17
_4. Drink team 6 4 1 1 0 11: 3 15
_5. Antik 6 2 2 0 2 8: 6 10
_6. Jaruni 8 2 1 2 3 8:11 10
_7. Radiměř 6 2 0 1 3 5: 8 7
_8. Jiskra Brněnec 6 1 1 1 3 5: 9 6
_9. Pozdní sběr 6 1 0 1 4 3:10 4
10. Choboti 7 0 1 1 5 3:13 3
11. Jelita a kroupy 6 0 0 0 6 0:12 0

Definitivní soupisky týmů:

Jelita a kroupy: Josef Kolář, Tomáš Kolouch, Miloslav Bulva, Miroslava Bednářová, Martina Burešová, Tomáš Klika, Monika Škeříková

Jiskra Brněnec: Tomáš Popelka, Karel Radimecký, Marcela Girglová, Jiří Culík, Jiří Hlaváček, Blahoslav Kašpar st., Milan Toul, Zdeněk Štesl

Pozdní sběr: Jindřich Trecha, Lucie Patočková, Milan Alexa, Radomír Procházka, Michal Luňáček, Rudolf Valdhans, Jakub Patočka, Jana Valdhansová

Sněženky a machři: Renata Odvárková, Robert Rössler, Blahoslav Kašpar ml., Miloslav Kopřiva, Petr Maruš, Jiří Švihel, Jaroslav Ovad, Jan Špaček

Maori battalion: Robin Šauer, Antonín Pelíšek, Viktor Nováček, David Pišín, Hana Pachovská, Adam Čížek, Olga Šauerová, Adam Šauer, Veronika Šauerová, Martin Kavalír, Marek Šulc, Natálie Nováčková

Jaruni: Marie Kotasová, Luděk Šimek, Karel Bohdálek, Václav Liška, Roman Kocián, David Švihel, Kateřina Janderová, Dalibor Loukota, Lucie Šimková, Barbora Šimková, Vojtěch Švihel

Drink team: Antonín Lamař, René Karpeles, Jana Karpelesová, Jiří Vlček, Pavel Musil, Radim Honzírek, Monika Janzová

Antik: Simona Císařová, Pavel Korčák, Petr Vyskočil, Václav Půlkrábek, Pavel Vostřel, Gabriela Volfová, Martin Sekyra, Petr Dudek, Alena Telecká

C team: Jan Jirmann, Leoš Dvořák, Roman Lněnička, David Nohavec, Miroslav Vancl, Josef Kolda, Michal Štosek

Radiměř: Roman Satrapa, Josef Simon, Dušan Reis, Vladimír Maruš, Pavel Simon, Jiří Jonáš, Petr Báča, Kateřina Vávrová, Jiří Hanuš

Choboti: Adam Tomášek, Štěpán Hlaváček, Šimon Švihel, Jiří Simon, Lukáš Siekiera, Filip Siekiera, Jan Kladivo, Adam Provazník

Více fotek je na facebook.com/mvl.svitavy.

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll