C team zatím bez ztráty setu

Výsledky 3. kola:

17. Maori battalion - Jelita a kroupy 2:0 (24, 9)
18. Jaruni - Choboti 1:2 (19, -23, -4)
19. Drink team - Radiměř 2:0 (17, 22)
20. Antik - C team 0:2 (-16, -17)
21. Choboti - Drink team 0:2 (-14, -10)
22. Jelita a kroupy - Jaruni 0:2 (-15, -22)
23. Jiskra Brněnec - Maori battalion 0:2 (-20, -20)
24. Pozdní sběr - Sněženky a machři 0:2 (-14, -7)
25. Sněženky a machři - Jiskra Brněnec 2:0 (12, 11)
26. Choboti - Pozdní sběr 0:2 (-21, -23)
                                                              
Průběžná tabulka:

_1. C team                 3  3  0  0  0  6: 0  150: 107  9
_2. Sněženky a machři 4 3 0 0 1 6: 2 195: 124 9
_3. Maori battalion 4 3 0 0 1 6: 2 180: 161 9
_4. Drink team 3 2 1 0 0 6: 1 162: 98 8
_5. Jaruni 4 1 0 2 1 4: 6 175: 218 5
_6. Antik 3 1 0 0 2 2: 4 121: 138 3
_7. Radiměř 3 1 0 0 2 2: 4 119: 143 3
_8. Jiskra Brněnec 3 1 0 0 2 2: 4 113: 136 3
_9. Pozdní sběr 3 1 0 0 2 2: 4 114: 144 3
10. Choboti 3 0 1 0 2 2: 5 137: 152 2
11. Jelita a kroupy 3 0 0 0 3 0: 6 106: 151 0

Příští týden se kromě 4. kola ve středu 3. června hraje i odložené 2. kolo a to hned v pondělí na Den dětí.

Aktuální soupisky:

Jelita a kroupy: Josef Kolář, Tomáš Kolouch, Miloslav Bulva, Miroslava Bednářová, Martina Burešová, Tomáš Klika
Jiskra Brněnec: Tomáš Popelka, Karel Radimecký, Marcela Girglová, Jiří Culík, Jiří Hlaváček, Blahoslav Kašpar st., Milan Toul
Pozdní sběr: Jindřich Trecha, Lucie Patočková, Milan Alexa, Radomír Procházka, Michal Luňáček, Rudolf Valdhaus, Jakub Patočka
Sněženky a machři: Renata Odvárková, Robert Rössler, Blahoslav Kašpar ml., Miloslav Kopřiva, Petr Maruš, Jiří Švihel, Jaroslav Ovad
Maori battalion: Robin Šauer, Antonín Pelíšek, Viktor Nováček, David Pišín, Hana Pachovská, Adam Čížek, Olga Šauerová, Adam Šauer, Veronika Šauerová
Jaruni: Marie Kotasová, Luděk Šimek, Karel Bohdálek, Václav Liška, Roman Kocián, David Švihel, Kateřina Janderová, Dalibor Loukota, Lucie Šimková, Barbora Šimková
Drink team: Antonín Lamař, René Karpeles, Jana Karpelesová, Jiří Vlček, Pavel Musil, Radim Honzírek, Monika Janzová
Antik: Simona Císařová, Pavel Korčák, Petr Vyskočil, Václav Půlkrábek, Pavel Vostřel, Gabriela Volfová, Martin Sekyra, Petr Dudek, Alena Telecká
C team: Jan Jirmann, Leoš Dvořák, Roman Lněnička, David Nohavec, Miroslav Vancl, Josef Kolda, Michal Štosek
Radiměř: Roman Satrapa, Josef Simon, Dušan Reis, Vladimír Maruš, Pavel Simon, Jiří Jonáš, Petr Báča
Choboti: Adam Tomášek, Štěpán Hlaváček, Šimon Švihel, Jiří Simon, Lukáš Siekiera, Filip Siekiera, Jan Kladivo, Adam Provazník

V zápisech o utkání jsou ještě uvedeni Michal Dvořák (Pozdní sběr), Monika Škeříková (Jelita a kroupy) a Kateřina Vávrová (Radiměř), ale k utkáním se nedostavili, takže zatím nebyli do soupisek zařazeni. Pro zařazení na soupisku je nutné foto prokazující přítomnost hráče během prvních čtyř kol, zbývají tedy poslední dva pokusy v pondělí 1. června a ve středu 3. června.

Více fotek je na facebook.com/mvl.svitavy.

Další fotky přidal Pavel Korčák (musíte být přihlášeni a mít Pavla za kamaráda).

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll