Český pohár žáků začínáme na 10. místě východní poloviny republiky

První kolo pohár je za námi a my čekali určitě více. Kritické bylo první utkání, kdy jsme nestačili na Nový Jičín. Po prvním vyhraném setu, který byl bez našich nevynucených chyb, došlo na naše pokažené servisy, což nás stálo vítězství.

Hned po skončení následovalo druhé útkání s ambiciózním Znojmem. Deka byla více než viditelná a našich zbytečných chyb neubývalo. Prohraný zápas znamenal boj ve skupině o 9.-16. místo. Lehkou útěchou bylo, že oba naši soupeři postoupili jednoznačně do TOP4. V rozřazení nás čekali staří známí z Velkého Meziříčí. My proházeli posty a zabralo to. Pohodové utkání s naši jednoznačnou převahou ve všech herních činnostech. Vítězství nám do bojů o 9.-12. místo přiřadilo Rychnov nad Kněžnou, Lanškroun a druhý tým Blue Volley. Závěrečné utkání prvního dne mezi námi a Rychnovem bylo hodně o morálu. Tie-break 15:17 a konec zápasu před devátou večerní. Sice porážka ale po dobrém výkonu. Nedělní zápasy již proběhly pod naší kontrolou a zařadily nás na 10. místo.

Co dodat závěrem. Musíme pracovat a pracovat. Především první a druhý míč s lepší distribucí. Špatně a málo využíváme naše klíčové hráče. I přes zklamání jdeme dál... Máme na víc...

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll