ČP kadetů: 3. místo ve druhé výkonostní šestce

Nepostup o jeden jediný set respektive neproměněné mečboly s Ústím nad Labem znamenaly třetí, tedy nepostupové místo mezi elitu. Velká škoda, nicméně turnaj více než splnil účel pro hráče mimo elitní A-tým.

Po pravdě chtěli jsme jet v nejsilnějším složení, nicméně omluvenky různého charakteru to neumožnily. Turnaj pořádal opět pražský Orion v krásné hale v Dolních Břežanech. a nás v prvním utkání čekala oslabená Břeclav. I my se v nové sestavě hledali, ale i přes spostu zbytečných nedoruzumění to stačilo na výhru 2:0.

Druhý zápas proti domácím byl méně vyvedený. Ani nevím jak jsme dokázali vyhrát druhý set. Prohra 1:2. Třetí utkání bylo zápasem pravdy s Českým Krumlovem. Vítěz si prakticky zajistil udržení. První dějství končí naším pipem na lajnu a vítězstvím 25:23. Druhá sada již plně v naší režii.

POté již zmíněný zápas s Ústím (1:2). Poslední štace proti Kladnu a opět na tři sety. Nás tentokrát podržel servis a urvaný tiebreak 2:1. Cesta zpátky se zaslouženou zastávkou v Mekáči a dojezd ve zdraví hluboko po osmé hodině večerní... a spokojení