ČP kadetů ve Svitavách = 3. místo na turnaji i průběžně

V sobotu 9. února byla naše hala pořadatelem již 3. kola ČP kadetů. Bohužel to tentokrát vyšlo na prázdninový termín, což se odrazilo jak při sestavování týmu, tak v návštěvnosti celé akce. Nic to ale nemění na faktu, že vystoupení do bylo ze svitavského týmu povedené a průběžně držíme před finálovým turnajem krásné 3. místo.

Sestava se ještě během prázdninových dnů rodila velmi ztuha, jelikož z tradiční sestavy chyběli Pelíšek, Prudil, Bušek a Klohna. Nakonec do bojů vyrazilo celkem osm borců. Z prvního týmu Kuba Klika, Honza Svojanovský a Mates Toman. Z rezervy a žáků pak Honza a Matěj Šudomovi, Vojta Slezák, Pepa Meluzín a donominovaný Martin Bureš.

Svitavy - Česká Třebová 2:1

Tradiční první utkání turnaje pro náš tým, kdy kluci v této sestavě nastoupili vůbec poprvé (náhra M. Šudoma, libero H. Šudoma, blok V. Slezák a M. Bureš, smeč J. Klika a J. Meluzín) .Velmi vázna souhra a lehce ztácíme první set. Do druhého již na nahrávce s Matesem Tomanem se hra zklidňuje a otáčíme na ve třech setech.

Svitavy - Lvi Praha 2:1

Zde naopak v první setu pomáhá soupeř velkým množstvím nevynucených chyb na servisu a útoku. Set velmi lehce pro nás, nicméně průběh hry nás uspokojuje a druhé dějství se soupeř rozehrává a sadu získává ve svůj prospěch. Ztracenou koncentraci nacházíme zpět ve třetím setu, kdy naši kůloví hráči podrželi tým v klíčovýc okamžicích.

Svitavy - Lanškroun 2:0

Naši staří známí tentokrát nezvykle mnoho chybují. Navíc jsou zranitelnější v obraně na síti, díky absenci jejich ústředního blokaře.

Svitavy - Hradec Králové 0:2

Na Hradec poslední dobou neumíme. S chutí hrající soupeř nás velmi hladce přejel. Tradičně bojujeme s jejich velmi kvalitní plachtou. Není přihráno a je prohráno.

Svitavy - Kojetín 2:0

Vedoucí tým soutěže přijel z důvodu kolize termínů s extraligou juniorů ve slabší sestavě než předchozí kola. Této "výhody" nakonec bylo využito,ale o nějakém jednoznačném vítězství se hovořiti nedá. I přes pouze jednu porážku končíme na 3. místě. Před nás se dostala Praha díky 3 výhrám za 3 body. Přesto držíme výborné 3. místo celkově.

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll