ČP žáků: Nejmladší výběr historie oddílu ostudu neudělal.

První kolo jarní části, kam postoupilo nejlepších 24 týmu se pro třetí výkonostní skupinu konalo v Hradci Králové. Pro nás je velkým úspěchem postup do jarní části, takže každý vyhraný set je úspěchem a výsledkem našeho posunu.

Bohužel jako již tradičně bojujeme s úzkým kádrem, kdy několik hráčů během roku zanechalo činnosti nebo někteří již tradičně dávají činnost jiným zábavám. Vypomohla Česká Třebová (za to děkujeme), vzali jsme dva divočáky z ročníků 2008 (Sam Přikryl) a 2009 (Marek Meluzín) a šlo se na věc.

První utkání proti domácím byla katastrofa. Nesehranost a tréninková manka sehrály značnou roli v jednoznačné porážce. Od tohoto utkání jsme šli ale herně nahoru a odehráli velmi dobré zápasy s Ústím nad Labem (získaný set), Dnasportem a Novým Jičínem.

Druhý den ráno se to sešlo proti Orionu Praha (vítězství 2:0), pěkně jsme potrápili Kolín a v posledním utkání nestačili na Odolku. Tam už lehce došly síly. Osa týmu Honzíků (Kočvara - Kefurt - Vízdal) jíž chybovala více než v předchozích utkáních, ale přesto speciálně jim velká pochvala. Hlavně Kočvis nám roste na útoku.

Závěrem malá úprava výroku slaného skalního fanouška hokejového Zlína a našeho kamaráda Tysona z Hošťálkové: NIKDY NEPODCEŇUJ SVITAVY !!!

Další kolo v Jirkově (Chomutov) v polovině února.

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/4166', '', '172.20.0.29', 0, '8iadjss1p4hikbsu8jblbl9evii0b5il', 0, 1713271838) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174