ČP žáků│Nepovedené druhé kolo

Sportuje se pro radost z vítězství, nikoliv na hezký pocit. U kluků tohoto "vrhu" je na vítězství v této konkurenci ještě brzy, takže je nutno dát na tu subjektivnější část. Bohužel dojem byl nedobrý. není třeba chodit kolem horké kaše a přiznat, že se nám ten turnaj celkově nepovedl.

Trable začaly již v týdnu kdy nám okolnosti odstavily oba nahravače. A jelikož se vše odehrálo až ke konci týdne, ani nešlo trochu potrénovat a na danou situaci se připravit.

Trkat šel náš všeuměl Michal Waclaw a smekám klobouk. Tady problém nebyl. Míša to zvládl na jedničku, ale klín vytlučený klínem znamenal obrovskou díru na přihrávce. Jak smečaři, tak libera střídali dobré okamžiky s prachbídnými, což vedlo k několika velmi nepovedeným vystoupením a to s Brnem a především s Letohradem.

V posledním utkání s VelMezem o 11. místo se v obou setech nepodařilo využít vedení v koncovkách a tak to nějak dokreslilo celý turnaj. Skončili jsme pouze s jedním vyhraným setem poslední s celkově 7 porážkami...

Nu což. Jdeme dále pracovat. Příště to bude lepší. Tak přísaháme. Omlouvám se za minimum fotek, ale trenéři tak nějak podlehli neúspěšné atmosféře.

Alespoň jsme se večer pěkně napapali v restauraci Cechovní Dům, čímž děkujeme personálu, jak se o nás parádně a bez rezervace postarali.

Reprezentovali: Tom Janků, Filip Jansa, Máta Kavalír, Luki Konečný, Marek Meluzín, David Novák, Kuba Patočka, Sam Přikryl, Mates Volgyi a kapitán Michal Waclaw

Další kolo opět v Novém Jičíně první prosincový víkend.

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll