ČP žáků: V elitní skupině bez vítězství, ale se ctí a dalšími zkušenostmi

Třetí kolo ČP žáků elitní skupiny východní poloviny republiky pořádal znovu Nový Jičín. Turnaj měl být vyvrcholením první poloviny sezóny, bohužel naše příprava nebyla vůbec optimální. Prakticky bez tréninku a rovnou z postele na turnaj vyrazil kapitán Honza Kefurt. Honza Vízdal kvůli nemoci neodjel vůbec. Talentovaný Richard Pavlov podruhé ukončil kariéru, Michal Ďuriančík měl kolizi z druhým sportem.

Naštěstí vypomohla Česká Třebová s Michalem Štechem (za to velké díky) a my nakonec vyrazili s malým Samuelem Přikrylem (ročník 2008). Sestavu dále tvořili Kuba Dudycha, Honza Kočvara, Martin Smékal, Dan Karpeles a Filip Jansa.

Bohužel všechna utkání jsme prohráli 0:2. Odehráli jsme ale solidní sety proti Olomouci, Lanškrounu a Zlínu. Naopak nepovedla se nám utkání s Beskydy
a Znojmem. Na druhou stranu klobouk dolů před kluky. Hráli jsme v této sestavě poprvé. Dobře zahráli oba smečaři Kuba Dudycha a Honza Kočvara. Výsledky by mohly býti i lepší, ale pořád nás trápí nevyrovnanost. Ale pracujeme na tom.

Výsledky první poloviny soutěže nás poslaly do třetí osmičky pro jarní část, která se uskuteční třetí lednový víkend v Hradci Králové.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll