Čtěte! Český pohár žáků - kvalifikace - LIVESCORE!

Již podle času článku můžete odhadnout, že nemohu v den D dospat a budu dnes vše podřizovat co nejlepšímu výsledku ve volejbale. A to je tam pořád ještě nastaven letní čas! Včera jsem ještě na poslední chvíli letěl pro ionťák od Pelze, aby nám tam kluci nechlemtali nějaké kofole či co za sajrajty. Tady máme sice slevu, ale mě stál o stopadesát korun více. V cestě stála restaurace Pizzeria s nápojem, co je zase pro trenéry. Doma jsem dozabaloval 6 kuřecích stehnisek velkých jak od pštrosů v pubertě (musej mít v těch drůbežárnách obzvláště kvalitní granule - asi odkoukané z DDR před olympiádou v Moskvě) a zaexperimentoval jsem s takovými luhačovickými špačky, ale ne z mletého masa, nýbrž jsem od Robina koupil 2kg plecka. Však jsme s Melisem dva! Za chvíli poběžím pro dodávku, pak bude následovat startovací kávička na kurtech a vzhůru s bojovníky na Hradec Králové. Jak vidíte vše je vyladěné jako sedmipedálová harfa se 47 strunami!

Veškeré info letící z Hradce bude do našeho webu sázet Pavlínka Švihelová. Kdyby se jí trošičku informace opožďovaly, tak se nezlobte. To se jí pouze pacičky pomaleji šmíkají doma po klávesnici u compu. Předem jí za to děkujeme, i když to bude stát neumyté děti a Jirka si bude muset uklohnit k jídlu něco sám, protože bude studená plotna. To jsou ty oběti!

 


Je posekáno! Hrajeme skupinu B, jedeme do Budějovic. Je to škoda. Mohlo se jet domů, ale máme zaplacený hotel.


SY - Budějovice 1-2 (18:25, 25:15 a 10:15), velice špatně jsme zacali v tie-breaku, kdy jsme točili strany za stavu 2:8, pak dotahli soupeře na 7:9, ale jedno mylné rozhodnutí rozhodčiho soupeřovi pomohlo do sedla znovu a my jsme to prohrali. V koncovce jsme hráli naprosto jinak, než když začínáme. Je to škoda, my se budeme muset v několika činnostech zlepšit. Někdo bude padat a někdo zase postupovat, tak uvidíme!

 


SY-Kometa B (A):

21:25 a 15:25! Celkem dobrej voliš od nás v prvním setu, ale soupeř hrál lépe. Od nás si každej zkusil nějakou nevynucenou chybu a bylo to! Teď tedy zápas opravdu o všechno! Dopředu Vás připravuji, že to bude těžké!

 


SY-Pardubice:

25:9 a 25:12! Nebylo to odchozené, ale špatně jsme si zahráli. No čeká nás stěžejní zápas skupiny. Při vítězství hrajeme s Budějkama B a při prohře s Budějkama A!

SY-Český Krumlov:

25:7! Soupeř vůbec neumí hrát volejbal! Střídáme Klikouna s Davidem, aby si zahrali sehrali jsme se středem. Je vypsána soutěž: za nevynucenou chybu je 5 kliků!

25:6! Hrůza! Takové soupeře už raději ne a to prý porazili Pardubice, se kterýma hrajeme po nich! To si raději ani nedovedu představit! Poprvé jsem si v zápase sedl na lavičku a zvedl se pouze u dvojstřídání. Jdeme si s Melisem zakousnout papání!

 


 

První jobovka - Hrajeme poslední zápas s Kometou B a je to Áčko! Chtějí s tím vyhoupat podle kvality družstev dle jednotlivých skupin. Kéž by se spálili!

Výhra 2:0 - 25:19! Začali jsme nějak víc lítat po kurtě. Dařilo se extra Danovi! Terka tahoun. Soupeř zase rozsypanej!

Vyhráváme - 25:20! Velice nervozni začátek! Soupeř děla miliony chyb! Polovina lidí od nás si vybírá nováčkovskou daň! Hecovačka je dobrá!

Začátek zápasu s Novým Jičínem!

Tradiční čekání na Terezku před odjezdem!

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll