Doba stříbrná pokračuje...

Poslední zlatá medaile v krajském přeboru se datuje až do sezóny 2011/2012. Od té doby končíme vždy na druhém místě. Druhý ročník za suverénní Českou Třebovou. Na stupně vítězů nás doplnil tým Chocně. Vše vyhlášeno na posledním kole krajského přeboru tuto neděli.

Svitavy v této sezóně reprezentovali (dle horního snímku zleva): Štěpán Hlaváček, Lukáš Siekiera, Jirka Simon, Filip Siekiera, Matěj Novák, Vojta Švihel a Honza Kladivo (chybí nemocný Adam Provazník a Dan Benko).
 
Poslední dvě kola v KP kadetů hostila Česká Třebová, respektive klub Geodézie na první březnový den, o týden později pak sokolský klub ČT II. Jelikož průběh je po celý rok téměř totožný, komentář je spojen za oba dva víkendy. V tom prvním náš tým vyjížděl k zápasům v hodně netradiční sestavě. Chyběli smečaři, tak byla zvolena variant s Jirkou Simonem na pozici přihrávajícího smečaře. Svou roli zvládl výborně, doplňován stále se lepšícím Vojtou Švihelem. Kluci zaslouží pochvalu za druhý set s ČT II, kdy se hrál výborný volejbal s minimum chyb na obou stranách. Koncovka nám bohužel nevyšla na přihrávce po velmi dobrém servisu soupeře.

 SY – ČT 2:0, SY – Choceň 2:0, SY – ČT II 0:2

 Týden na to jsme zahajovali turnaj právě s tímto soupeřem, a jako již tradičně bývá zvykem u prvních utkání, katastrofa. I presto, že stale chyběl nemocný Adam Provazník, sestava byla silnější než předchozí týden, ale výkon tomu neodpovídal. Vše pokračovalo I v druhém utkání s Chocní, kdy jsme poprvé v sezóně ztratili set. Trenéři byli vice než nepříjemní… Kluci se poté dali dohromady a vše již pokračovalo dle papírových předpokladů.

SY – ČT II 0:2, SY – Choceň 2:1, SY – ČT 2:0

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll