... dojdu k řece plný ryb až tam na Sever(ku)

Jelikož nám chllapci ctí moderní trendy, mise 5. kola Českého poháru v Jirkově byla zakončena v nedalekém Mostě a to před již dnes kultovní restaurací z jednoho nejmenovaného seriálu, který nyní reprízuje naše veřejnoprávní televize.

Celá akce ale začala o den dříve, kdy naši borci o šesté hodině ranní vyrazili směr Čechy severní, kde po více jak třech hodinách dorazili na místo určené, tedy sídliště Jirkov. Moc jsme toho nenatrénovali (vlastně vůbec nic), jelikož nás týden před akcí potkaly prázdniny. Na druhou stranu množství nalyžovaných kilometrů bylo určitě na první osmičku poháru (my hrajeme třetí - poznámka autora).

Sestavu tvořili tradičně Honzíci Kočvara, Vízdal a Kefurt, Michalové Duriančík a Štech, Dan Karpeles, Filda Jansa a Jonáš Kečkéš. Vše pod dozorem headcoache, řidiče, zdravotníka Sekkiho. Zmíněné funkce vyjmenovány záměrně, jelikož zdravotních problémů bylo za celý víkend více než dost ale tady žádné výmluvy.

Za celý víkend jsme ze sedmi utkání zvítězíli jen jedenkrát a to nad Ústím na Labem, trápili jsme pražský Dansport i Orion, stejně tak Odolku i domácí tým. Kluci makali. Občas trošku chybí více klidu v koncovkách, kdy snadno prohospodaříme získaný náskok. Víme na čem pracovat. Úspěchem je postup mezi TOP24 v republice. Teď jsme sice poslední, ale poslední turnaj v polovině března v Hradci máme jasný cíl: Dostat se o příčku výše.

 Příkladná ústrojová kázeň. Chválím...

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll