Druhý turnaj v barevném minivolejbale pro přípravky při základních školách

V úterý 22. a 29. května sehrály děti ze školních volejbalových přípravek svůj závěrečný turnaj v tomto školním roce. Akce byla rozdělena do dvou dní, protože na školách máme více jak 120 dětí a uspořádat jeden turnaj pro všechny v omezeném čase 1,5 hodiny, který máme v hale k dispozice (děkujeme touto cestou ZŠ T.G.Masaryka za uvolnění haly) by bylo nemožné.

V úterý 22. hrály starší děti rozdělené do dvou kategoriíí 3. třídy a 4. třídy. Hrál se oranžový minivolejbal ve své jednodušší formě (podání hodem a každý míč se může chytit a poté nadhodit a odbít). Mladší děti hrály v úterý 29. května opět ve dvou kategoriích 1. třída a 2. třída. Hrál se žlutý minivolejbal.

Výsledky

22. května - 3. třídy - oranžový minivolejbal

1. Aligátoři (TGM) - David Maruš, Patrik Hýbl
2. Sokolovská A - Vojta Nespěšný, Klára Melicherová
3. Sokolovská B - Aneta Pandulová, Onra Janoušek
4. Riegrováčci (Riegrova) - Zelyczová, Čejka
5. Koníci (Felberova) - B. Šmídová, N. Benešová, M. Zemanová

22. května - 4. třídy - skupina A - oranžový minivolejbal

1. Opatov C - Tomáš Krahulec, Zuzana Mizerová
2. Tygřice (Felberova) - P. Malíková, K. Konečná
3. BBC (TGM) - Štěpán Maruš, Kateřina Novotná a Vendula Juříková
4. Myšky (TGM) - Alžběta Smékalová, Tereza Krejčířová
5. Bratři (TGM) - Jakub Daniš, Roman Daniš a Karolína Syrová
6. Opatov A - Nikola Pohanková, Michaela Hotařová
7. Čipmančice (Felberova) - K. Baráková, A. Meluzínová
8. Sokolovská B - Jakub Kočvara, Miroslav Lacman

22. května - 4. třídy - skupina B - oranžový minivolejbal

1. FC Ovce (TGM) - Kristián Pikovský, Vojtěch Kovář
2. Sokolovská A - Filip Vykopal, Jan Pandula
3. Myšáci (TGM) - Lucie Šimková, Veronika Zoková
4. Bouráci (TGM) - Josef Bolcár, Nikola Závadová
5. Opatov D - Rostislav Částek, Dominik Choceňský
6. Ledňáčci (Felberova) - P. Nováková, E. Žáková
7. Smajlíci (Felberova) - Michal Tláskal, L. Vaculík, J. Svojanovský
8. Opatov B - Michaela Voděrová, Petr Tůma

29. května - 1. třídy - skupina A - žlutý minivolejbal

1. Krakeni (TGM) - Petr Krch, Lukáš Vacek
2. Kruťáci (Opatov) - Fanda Lašek, Matěj Paukert
3. Lední medvědi (Felberova) - Žáková, Nováková
4. Včely (Riegrova)
5. Kopretiny (Felberova) - Kroulíková, Benešová
6. Šmoulové (TGM) - Štěpán Juřík, Karel Tóth, Daniel Dohnal)

29. května - 1. třídy - skupina B - žlutý minivolejbal

1. Jek (TGM) - Jan Kefurt, Adam Laštovička
2. Zlatí delfíni (TGM) - Karolín Petrželová, Tereza Bočkajová)
3. Sluníčka (Felberova) - Vymazal, Groulík
4. Kytky (Riegrova)
5. Žabáci (Opatov) - Petr Loder, Michal Kýr)
6. Sokolovská - Jan Kočvara, Robert Vykopal, Viktorie Vykopalová

29. května - 1. třídy - skupina C - žlutý minivolejbal

1. Amerika (Felberova) - Staněk, Petr Chleboun, Tomáš Polák
2. Pumy (Riegrova)
3. Anetky (Opatov) - Aneta Broulíková, Aneta Koldová
4. Koťata (Felberova) - Haraštová, Petrová
5. Hříbata (TGM) - Kateřina Komoňová, Jana Mačeková, Nela Doskočilová

29. května - 2. třídy - skupina D - žlutý minivolejbal

1. Sokolovská A - Patrik Stopka, Aleš Rozlívka
2. Bouráci (TGM) - Milan Ovad, Marek Milota
3. Borci (Felberova) - Jan Morávek, Martin Bureš
4. Tygřice (Opatov) - Gábina Tůmová, Kateřina Štěrbová
5. Jabloně (Riegrova)
6. Koníci (TGM) - Nikola Kišacová, Zuzana Chaloupková, Alena Haasová

29. května - 2. třídy - skupina E - žlutý minivolejbal

1. Škorpióni (TGM) - Jan Šudoma, Jakub Veselý
2. Sokolovská B - Ondřej Mach, Kristián Otřísal, Matěj Hnát
3. Škeble (TGM) - Barbora Pekařová, Klára Chaloupková
4. Ironmani (Opatov) - Radek Grézl, Josef Štosek, Josef Chlup
5. Lvíčata (Felberova) - Samková, Marek Quilla, Švendtová
6. Vampíři (TGM) - Martin Daniš, Jonáš Marek

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll