Dvě tvrdé lekce v Hradci

K druhému kolu finále mezikrajského přeboru jsme tuto neděli odcestovali do Hradce Králové, kde nás čekala 3 utkání. Sestava se lepila jak záplaty na kalhoty (nemoci, hory, atd.), nicméně šest borců nalezlo do Sharana a hurá za sportem...

Sestavu tvořili na nahrávce po dlouhé pauze Peťa Leinweber, blokaři Šimon Švihel a Jirka Simon, smečaři Adamové Provazník a Tomášek, na účku benjamínek Vojta Švihel.

V prvním zápase nás čekala Pecka a dle předpokladů jsme jasně zvítězili 2:0. Dobrý soupeř na rozehrání pro další mače s Třebovkou a domácími. Proti České Třebové jsme se drželi poze do stavu 8:9 v prvním setu. Soupeř nám poté nedal žádnou šanci a přejel nás jak rychlík na Prahu. Příjem dlouhého plachtícího podání byl neřešitelným problémem a i v ostatních herních činnostech jsme zaostávali ne o vagón, ale vagóny.... Bohužel ve stejném duchu pokračovala konfrontace s Hradcem. Ve druhém setu přišlo zlepšení, ale soupeř v koncovce zkušení pohlídal malý náskok.

Jinými slovy pokud budeme takto pokračovat, na republikovou kvaldu ani nemusíme jezdit. Prostě se tato neděle vůbec nepovedla....