FINIŠOVÁ FUNGLOVKA

Razili jsme do kolpeca (za kolečkem Elvis) udělat terno v Liťáku na šmrdlanó nad štrykovaným. Raky sypó devět a my špilujem s Ústím. Ze startu v goldně valime flignu na flignu. Má to grády. Dáváme si fóra 11:5. Ale neházíme šmíra na že náš špiler chytnůl slinu, dělá terno a my těžkó mlatu. Ústí o dva járy na krku víc valí serpentýny a u nás je to v ponoru. Je to pas! Aspoň že přiklapaly dobré kóc, ale není na správný zvonky pro klíny do štricle.

Na Liťák du vyvětrat kostru a hodit blesk na špinku. Všichni z kule: „Všechno kóřím!“ Voláre stařka, že rozhodila kočár. Vyšívám jednu bóřku za druhó. Naši od startu čachrujó cundu a móglujó čurinu. Vyšeptaní musíme lehnót. Last špil je fóknutej se Švedama. Hodím sicnu a nesú štondl hóknot do placu o tém, že máme ranu a ať nemáme peřinu. Celé se mě to ekluje a málem hážu životu mávačku. Špilujeme jak potróóblý. Ende. Pila pali a hlásíme loď. Kábrům je to vuřt.

Klapu na kér a kemo mě bere na jedničku. Zpruzené vymlasknu čechr vemu vzorek válce a zbalím glajze. Pák natupíruju intrikána a hup do žumpy. Pak fofrem hópnót do regálu a hrnót ho fest. Ráno mám razit bóchat do hokny.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll