Herní pohodička v nových dresech:-)

V sobotu jsme odehrály předposlední zápas na domácím hřišti, proti Letovicím.

1. Zápas: TJ Svitavy A - TJ Sokol Letovice A 3:0 (11,12,20)

Sestava: Renča (náhra), Káťa (účko); Wendy a Evča (blok); Monča a Kája (Marťa) (smeč)

První set začínal opožděně. Chyběla nám Hanka, která se zasekla v práci, a pan rozhodčí se nám opět někde zapomněl a nedojel na první zápas. Ani na telefonu jsme ho nemohly sehnat, takže po domluvě na svazu a se soupeřkami se píšťalky zvesela ujala zapisovatelka Barča (děkujeme). Zápas byl celý v klidu, až na poslední set. Soupeřky v podstatě neměly šanci. Tlačily jsme je na servisu a tím jsme jim znemožnily jejich rychlou hru. Měly jsme jasnou převahu jak na síti, tak v poli (a vlastně i za lajnou:-). V posledním setu jsme dvakrát vedly už o 5 bodů, ale soupeřky je vždy dokázaly stáhnout, proto došlo i na time z naší strany. Ale od stavu 20:20 si už neškrtly a my si připsaly 3 body z jasné výhry.

2. Zápas: TJ Svitavy A - TJ Sokol Letovice A 3:0 (18,18,19)

Sestava: Renča (náhra), Monča (účko); Wendy a Kája (blok); Hanka a Marťa (smeč)

Téměř bez pauzy jsme se vrhly s chutí a v nových dresech na druhý zápas, který již odpískal pan rozhodčí, ale na zápase to nic nezměnilo. Dále se vyvíjel jako v předchozím duchu, i když výsledek byl trochu „těsnější“. Tvrdou hrou na síti i fotbalovými zákroky v poli (Wendy, která si zaslouží titul „Nej fotbalová volejbalistka:-) jsme obhájily vítězství 3:0 a získaly tak další 3 body do sbírky.

Poslední zápas na domácí půdě sehrajeme až 7.3.2015 s Dolním Újezdem. Bude to souboj, jak má být, protože půjde o zápas mezi průběžným prvním a druhým místem. Proto si přijďte naposledy tuto sezónu vychutnat volejbalové dopo/odpoledne, zafandit nám a v neposlední řadě se pokochat naší novou vizáží:-)