Hošťálková 2017, den 4.

A je tady další část někalikadílného informačního zpravodaje pojednávajícího o chlapeckém soustředění v Hošťálkové.

Dnešní počasí bylo takové nijaké, obzvlášť ráno byla vskutku zima. Volská oka od Meldy však zlepšila ponurou náladu způsobenou zimou, která po vstávání vládla. V devět hodin naskočili na kurty k akci připravené všechny tři tréninkové skupiny, naštěstí už za dostatečného slunečního svitu, tepla však, alespoň na můj vkus, ne. V jedenáct hodin, až se všichni hezky dočista osprchovali, proběhlo tradiční focení. O dvacet pět minut později následoval odchod na oběd. Pochutnali jsme si na sekané s bramborovou kaší a upřímně, nemůžu si stěžovat.

Po obídku následovala pro nás juniory a kadety pouze hodinová pauza a v jednu jsem to již, jak se říká, řezali na plážáku, kde jsme mohli být jen do pěti, kvůli souběhu s místními borci. Turnaj vyhráli Adam Tomášek s Matyášem Tomanem, obrovská gratulace!

To nejmladší a prostřední si mohli poležet až do půl třetí, kdy byli očekáváni k tabatě. Později je ještě čekaly herní tréninky na kurtech, ale to až po svačince.

Na programu už zbývaly jen tři věci-večeře, vyhlášení a přednáška. K večeři byly roštěnky s rýží, myslím, že snad ani není potřeba detailně popisovat, jak se nám ono lahodné masíčko rozkládalo na jazýčcích. Jediná chyba byla v tom, že se potom špatně myjí talíře, ale co už. Vyhlášeno bylo dnes celkem sedm borců, dva vítězové plážáku a pět nejmladších, kteří byli zmrzlinou odměněni za výtečně uklizený pokoj. Co se přednášky týče, ta byla pro naše prostředňáky a týkala se vbíhaného nahravače. Po ní následuje volná zábava, během které Vám píši dnešní shrnutí.

Závěrem jen pár informací:
Sledujte náš Facebook. Najdete tam spoustu skvělých fotek a občas i videí ze soustředění.
Včerejší poznámka trubka trubka tyč tyč, trubka trubky tyč byla spíše takovým vnitřním vtipem, jedná se totiž o část skladby od kapely Rybičky 48, Léto, která se stala jakýmsi hitem letošního soustředění.

To by asi z dneška bylo všechno, loučí se s Vámi Váš bombový zpravodaj, Šimon Švihel.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll