Hošťálková 2019 Den 2

Ve zdraví jsme přežili první noc a jen co se nám rozlepila oční víčka,  začalo se trénovat. Vše probíhalo v naprostém pořádku, den byl zvládnut na výbornou.

Dopoledne nejmladší čekalo otestování plážového kurtu. Avšak kromě pinkání s balonem se testovalo i pomocí nekompromisních kohoutích zápasů (nebojte se maminky, vše se obešlo bez pláče a zranění). Prostřední skupina šla makat na antukový kurt a nejstarší zašli do nedaleké tělocvičny a nacvičovali blokování a přesuny.

Po skončení této tréninkové části už čekal na sportovce gulášek Aleše Leinwebera a zasloužený polední klid. Následovala odpolední posilka v podání Šimona Švihela pro nejmladší a prostřední skupinu a kombinovaný trénink nejstarších, včetně speciálního nahrávačského kurzu pana Adama Čížka. Jak jste si jistě všimli, tak odpoledne jsme se pokusili během turnaje nejmenších zprovoznit stream na facebookových stránkách svitavského volejbalu. I dnes (tj. v pondělí 19.8.) jsou plánované streamy a jejich případné čas budou uvedeny taktéž na facebookových stránkách. Po streamovaném odpoledním tréninku nejmladších opět nastoupily starší skupiny a věnovaly se tréninku herních situací, rozběhům na smeč a hře samotné.

V mezičase náš nejmilovanější DMOVT (Dvojnásobný Mistr Okresních Volejbalových Turnajů alá Robin Šauer) připravil pro trénující chutné kuřecí a vepřové steaky. Chutnalo všem, ozývalo se jen šťastné mlaskání a my tímto děkujeme pánům kuchařům za výbornou večeři a oběd. Následovalo jen slavnostní vyhlášení (opět streamované, i když za mizerného světla) a osobní volno.

Během dnešního dne se k vám ještě dostanou rozhovory s našimi nejmladšími.
Tímto se s vámi loučí zpravodajská jednotka. Na shledanou zítra!

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll