Hošťálková 2019 Den 3

Zdravíme všechny rodiče s raportem ze třetího dne soustředění v Hošťálkové. Určitě někteří zaznamenali, že jsme se pokusili opět streamovat některé aktivity. První z nich byl začátek Železobetoňáku nejmladších. Jedná se o soutěžení v jednotlivých disciplínách jako je hod oštěpem (anténkou), vrh koulí a další. Jinak nejmladší opět pilovali své schopnosti na antuce formou turnájku.

Prostřední skupina dopoledne trénovala k jejich potěšení pádovou techniku, po poledni se vrhli na příjem podání a navečer si zahráli trošku plážáku.

Nejstarší mohli tyto relativně odpočinkové aktivity jen závistivě sledovat během pauz v jejich vlastním programu. Během dopoledne si zatrénovali v hale, prostřední fází byl kombinovaný trénink (posilování a drill) a navečer se dostali i ke hře na antuce. Ta byla opět vysílána živě na facebooku Volejbal Svitavy.

Celý program pochopitelně vhodně proložili páni kuchaři a svačináři Sekki, Alda Leinweber a Cápa. Tímto jim opět děkujeme za výbornou stravu.

Jinak večer bylo klasické vyhlášení hráčů dne. Za nejmladší byli vyhlášeni vítěové turnájku: Šíma, Kuba a Alex. Z prostřední skupiny byl oceněn Kočvis za dobrou práci na příjmu a za nejstarší Honza Šudoma za výborný výkon během posilování a za obětavost během hry.

Po vyhlášení měli ještě nejmladší kvíz ze všeobecných znalostí. Musím říct, výsledky jsou hodně dobré a přijemně nás překvapili a vyhlášení bude kvůli vyrovnaným výsledkům poměrně komické, no počkejte si na dnešní večer nebo zítřejší článek.

Tímto se s vámi loučíme a těšíme se na vás zítra.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll