Hošťálková 2019 Den 4

Drazí čtenáři, stále přežíváme a soustředění probíhá v plném proudu. Čtvrtý den byl, stejně jako každý jiný, plný tvrdého drilu, chutného jídla a ještě tvrdšího drilu hned v zápětí.

Dnes bude valná většina informací o naší nejstarší skupině.
Prostřední a nejmladší skupinu čekal klasický hošťálkovský den. Odpolední trénink se oběma skupinám spojil a pod vedením našeho kondičního trenéra Šimona Švihela tvrdě posilovali.

Zpět tedy k nejstarší skupině. Naši válečníci se vydali do Frýdku-Místku, kde měli odehrát přátelské utkání s juniorským extraligovým týmem Beskydů.

Je samozřejmostí, že naši hoši přivezli vítězství. Po perném boji zvítězili nad soupeřem 3:2 na sety.

Po příjezdu krom plácání po zádech a spousty gratulací čekala vítěze tabata, trénink měli společný se staršími žáky, i po takovém výkonu je přeci nutné neustále na sobě pracovat!

Večer se příblížil, usedlo se ke stolům a začalo to. Tradiční soutěž v pojídání hotdogů započala a věřte, bylo to divoké. Z důvody Vaší bezpečnosti byly všechny fotografie smazány a vše tedy necháváme na Vaší představivosti.

Po vydatné (v několika případech až příliš) večeři následovalo kino. Nejmenším jsme pustili pohádku na dobrou noc a až v klidu spali, promítala se komedie pro starší a více zocelené vojáky.

Tímto se s vámi loučíme. Na shledanou zítra!

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll