Hošťálková 2019 Den 8

Tak už jsme tu déle jak týden. Jídlo stále chutná, počasí stále drží a tréninkové skupiny makají. Víkend je vždy kapánek odlišný od pracovních dnů.... jaká to novinka. Nicméně vzhledem k tomu, že o víkendu si vaříme vlastní obědy, které se mohou servírovat trochu později, tak mohou skupiny začínat dopolení tréninky později. Delší čekání na oběd nikomu extra nevadilo, protože na vyhlášené Sekkiho roštěnky s rýží se vyplatí počkat. Navíc čekání na oběd nám zpříjemnila návštěva pár místních koní, kteří se uvolili povozit naše trénující a trenéry.

Po polední pauze přišel asi nejdůležitější okamžik celého soustředění, protože se utvořilo 5 výborných týmu a vrhli jsme se na třetí ročník Turnaje generací. Starší žáci, kadeti B, kadeti A, tým asistentů a tým Legend, ve kterém hrál samotný DMOVT (tímto se odvoláváme na první článek z Hošťálkové), se utkal o prestižní trofej v podobě sedmi balíčků sladkostí. Navzdory, mírně řečeno, nepříjemnému počasí, kdy jsme se smažili na kurtech bez stínu jsme si parádně zahráli a myslím, že hlavně pro kluky to musel být super zážitek, takto si zahrát s trenéry. Turnaj vyhráli Kadeti A, druzí byli Asistenti a třetí Legendy. Dobrá vizitka pro trenéry a asistenty, že vyhráli jejich svěřenci, a tudíž jsou skvěle připraveni na nadcházející sezónu.

Po večeři (steaky všeho druhu) následoval slavnostní ohňostroj ke dvacátému výročí soustředění. Doufáme, že jich ještě pár uvidíme. Následoval prodloužený večerní program. To je vše k osmému dni našeho soustředění, těšíme se zítra

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll