Hošťálková 2019 - Finále

Čím více se blíží konec, tím hůře se články dávají dohromady. Ani ne, že není o čem psát, ale prostě to končí. Bohužel skončil i 20. ročník. Jedenáctý den vždy trénujeme už jen dvakrát. Kadeti začali v hale, prostřední skupina pilovala přihrávku a nejmladší dokola odbití spodem i vrchem.

Odpolední blok začal hracími tréninky pro všechny skupiny přesně v 15 hodin. Nejmladší se dočkali písku, ostatní na antuce. Byla vidět velká únava. Nadšení ale vytrvalo až do konce. Úderem 17 hodiny začal mega úklid. Chlapci se posilnili burgery  a 8 kilovými hovězími stejky (pro rodiče: standardní svačinka pro naše borce) a šlo se na to.

Po večeři následovalo vyhlášení. Vzhledem ke spokojenosti trenérů tentokrát nebyl určen nejlepší skokan za jednotlivou skupinu, ale rovnou každý borec. A právem.

Co se týče ostatních kategorií, tak Železobetoňáka nejmladších ovládl Šimon, v turnajových soutěžích zvítězil Mára, čistotu pokojů ovládl P.J, Rosťa a Šimon. Dříčem soustředění vyhlášen Jindra a Fachmana (práce mimo kurt) Honza. Prasaty soustředění se stal zámecký pokoj číslo 3. Odměnou jim byly grily a trouby, na kterých chlapci nechali ruce.

Následující den po snídani tradiční společný trénink s posilovámím středu těla, pár fotek, doklizení chaloupky a zámečku, obídek s potleskem kuchařkám v místní fabrice a návrat domů.

Jako již tradičně ještě před konce proběhlo vyhodnocení organizačního výboru, kdy dáváme na stůl na rovinu věci vydařené a naopak, co je třeba vylepšit. Seznamy v obou kategoriích vydatné. Je tedy na čem pracovat, aby ten 21. ročník byl zase o něco lepší.

Na závěr poděkovaní...

Do Hošťálkové Janě Plevové (paní mistostarostka), Igoru Leckéšimu (pan ředitel z místní fabriky a šéf areálu, který nám tradičně vše zařídil), Jitce Masaříkové a Lence Gerykové (fantastickým kuchařkám) a Ivetce Suré a Elišce Gajdošové (za Hřiště).

A kdo se o to zasloužil...Trenéři: Peta, Jarda, David, Číža, asistenti: Šimon, Vojta, Peťa,
kuchaři: Alda, Cápa, Sekki, Macík, Robin a Mazlík a všem do toho kafral HerDirecorr Melis. Tak zase za rok.

 

 

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll