Hošťálková 2020 - Den I.

Psal se první den, nebylo času nazbyt, šlo se trénovat.
Letošní rok jsou zde pouze dvě, avšak o to větší, tréninkové skupiny.. První z nich se skládá z mladších žáků a dalších ještě o něco mladších jedinců, je pod vedením Petra Sezemského. Ve druhé skupině trénují kadeti a junioři, pod vedením mladého a velmi cílevědomého trenéra Adama Čížka.
Chvíli po ranních trénincích nás uvítal výborný gulášek našich šéfkuchařů, to se po takové dobrotě hned lépe odpočívá (a v některých případech - spinká, a v některých jedinečných případech - vytuhne na malinkatém rozkládacím křesle).
Odpoledne si s námi počasí lehce pohrávalo. Byl to stejný pocit, jako když se sprchujete a váš starší bratr neustále mění teplotu bojleru z horké na mrznoucí a podobně. Musíte se jednodušše přizpůsobit kruté realitě a nehledat výmluvy! Stejně jako jsme my i přes déšť a blesky nepolevili a trénovali dál.

Zde vidíme, že ve Svitavském oddíle se můžete bavit i na střídačce!

Na večeři čekala naše borce odměna v podobě překrásných vepřových a kuřecích steaků s chlebíkem a zeleninkou, což, jak všichni víme, je zkrátka dokonalá strava pro tvorbu svalové hmoty.
Po večeři měla mladší skupina přednášku o postavení a zónách na volejbalovém hřišti, my pouze můžeme jen doufat, že si aspoň něco zapamatovali.

Tímto končí reportáž z prvního dne ve válečné zóně Hošťálková. Volejbalu zdar!

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll