Hošťálková 2020 - Den II.

Druhý den ve válečné zóně Hošťálková:
Počasí si s námi sice neustále hraje, ale my se nedáme! Ráno jsme museli na chvíli trénink mladší skupiny zastavit, ale jen co místo provazů deště začaly padat pouze malé špagátky kapek, dřelo se dál.
Máme štěstí, že je zdejší tělocvična nově upravená a opravená a vymalovaná a vlastně všechno, co si jen můžete přát (pozn. red.: chybí pouze automat na kávu, ale to jde překousnout, jinak naprostá paráda), tudíž alespoň jedna tréninková skupina může i v nejhorším počasí stabilně trénovat.
Večer se mimo jiné konala i soutěž v pojídání hot-dogů, výsledky ale raději zveřejňovat nebudeme, nechceme vás pohoršovat (fotografie z důvodu drastického obsahu také sdílet nebudeme).
Bohužel si naši starší nemohli ani nechat slehnout a ihned byli vyhnáni na volejbalový vědomostní test. Dopadlo to dle očekávání: všechnu energii si vzaly žaludky a na mozek nezbylo nic (až na pár světlých vyjímek, abychom úplně nekřivdili). Příště to snad dopadne lépe...
Nemůžeme také opomenout novinku letošníku soustředění: nový systém bodování pokojů. Ve výsledku to znamená mnohem přísnější kontrolu a to dokonce dvakrát denně! Navíc, pokud se opakuje nejhorší možný výsledek, se provinilec účastní hodu kostkou, při kterém se vybírá trest (bohužel se na poslední chvíli hod kostkou změnil na losování karet, kdo by taky vozil kostky na soustředění...jsme snad gambleři?)


Ilustrační fotografie volejbalových kurtů z rána.
A s touto bombou končíme dnešní reportáž. Volejbalu zdar!

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll