Hošťálková 2020 - Den III.

Válečná zóna Hošťálková - Třetí den
Dnešní reportáž začneme hádankou: Víte, co má dvě nohy a schovává hlavu do písku? Správně! Je to svitavský junior, který trénuje na kurtu plážového volejbalu. Borci dostali za úkol pádovou techniku a příjem, tak se v písku všichni poctivě vyváleli a nenechali spadnout jediný balon! Tentokrát padali do měkkého, příště to už bude na tvrdou antuku.
Naši mladí byli odpoledne rozděleni do dvou skupin, přičemž jedna si poprvé vyzkoušela rozdělení do postů. Hlavu z toho mají všichni jako meloun, ale jsou to šikovní hoši a po pár trénincích si zvyknou a půjde to samo, snad.
Druhá skupina mladých si na chvilku odpočinula u beachového mini-turnaje, který se později kvůli malinké chybě v administrativě přesunul na antuku. Trošku si sice stěžovali, ale tak co s tím naděláme, jsme všichni jen lidi.
A samozřejmě, aby jste si nemysleli, že je to tady jenom nějaké lážo-plážo, minimálně jednou denně čeká všechny pořádné posilování. Čekali byste, že když aspoň dostanou pořádně do těla, tak půjdou v noci v klidu spinkat a budou rádi, že jsou rádi. Nenechte se zmýlit! Jsou to přece jenom kluci a ti si na nějakou brikuli najdou čas vždy.
Trenér Meluzín přiřazuje posty zatím naprosto zmateným mladíkům.

Tímto se s vámi pro dnešek loučíme. Volejbalu zdar!

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll