Hošťálková 2020 - Den V.

Přišel pátý den a společně s pátým dnem přišla také vedra.
Od rána se začalo trénovat. Mladší skupina byla rozdělena na dvě poloviny, přičemž jedna trénovala blokování a druhá odstupy. Poté se mezi sebou vyměnili. Řeknu Vám to upřímně, snaží se skákat, co to jen jde, ale musí zkrátka ještě trochu vyrůst.
Starší skupina stabilně trénuje v tělocvičně.
Odpoledne to začalo být pomerně zajímavější, alespoň tedy u mladší skupiny. Poprvé v jejich zatím krátkém volejbalovém životě si vyzkoušeli trénink s dělem! To jste měli vidět ty výrazy naprosté beznaděje a zděšení. Bylo to jejich poprvé a jak to tak bývá, moc jim to nešlo. Ale to nevadí! Jsou tu přece od toho, aby se to naučili. Později byli opět rozděleni a jedna skupina zase opět zkoušela hrát pravý volejbal šest na šest. Sice museli trenéři neustále křičet: „Blokujete!“ nebo „Seš zadní!“ a nebo „Do prkenné ohrady, takhle to nemůžeš udělat!“ (pozn. red.: poslední výraz bylo nutno lehce eufemizovat), tudíž nejvíce dostali zabrat pravděpodobně právě hlasivky trenérů, ale tuto oběť jsou ochotni podstoupit.
Večer byl obzvláště úsměvný a radostný. Kluci z jednoho pokoje dostali za trest zazpívat přede všemi píseň, kterou si nacvičí, a byla to naprosto dokonalá show. Videozáznam byste měli najít na FB Volejbalu Svitavy.

Svitavský odchovanec Palloušek to dotáhl až na dělmistra!

I trenéři si občas zaslouží patřičný odpočinek...

Touto bombou se s Vámi loučíme. Volejbalu zdar!

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll