Hošťálková 2020 - Den VII.

Jak už to tak každý týden po nějakou dobu bývá, po pátku přišla sobota. Avšak druhá sobota na soustředění v Hošťálkové, to není něco jen tak ledajakého!
Jen co se ráno vstalo, začalo se trénovat. To už jsme tady ale psali tolikrát, že Vám muselo dojít, že to pravé ořechové teprve přijde. A vskutku přišlo a přišlo to chvíli po výborném obídku.
Přesně ve dvě hodiny odpoledního času to začalo... Turnaj Generací! Hraje se každým rokem a každým rokem je to stejná, ne-li dokonce ještě větší, podívaná. Potila se krev, ronily se slzy, antuka prášila a fanoušci jásali.
Letos se dokázalo sestavit celkem pět výborných týmů: legendárně legendární Legendy, znamenitý Odrost, no a potom ještě tři juniorská družstva. Výsledky jsou zveřejněny níže.
Jelikož se valná většina borců z mladší skupiny ještě nemohla Turnaje zúčastnit, byl pro ně připraven turnaj v plážovém volejbale.
Avšak i večerní program byl vyjímečný. Byl totiž obohacený o vystoupení svitavské star kapely pod vedením Karla Janků s doprovodem místní superstar s překrásným hlasem jako zvon - Kamilky. Pokud náhodou Kamilku neznáte, jistě to musíte okamžitě napravit a bez prodlevy si pustit její hit song: Nad našú Hošťálkovú. Tato píseň je mimochodem jedna z hymen letošního soustředění. A až uvidíte místní modré mraky plynút, pochopíte proč.

Vítězný tým: Junioři A


Na druhém místě: Odrost

Na třetím místě se umístil tým, který si jednoznačně zasloužil být na místě prvním: Legendy. Bohužel byla v tento den Venuše ve špatném postavení s Jupiterem a dopadlo to žel tak, jak to dopadlo.

Na čvrtém místě: reprezentativní Junioři 1

Na místě posledním skončil tým: Junioři StarsTímto se s Vámi pro dnešek loučíme. Volejbalu zdar!

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll