HO2018 - den třetí: Srdcaři

Událostí dne byl turnaj nejmladší skupiny, kdy se borci rvali jak lvi, nikdo nechtěl prohrát, došlo i na slzičky, ale trenéři si chrochtali blahem jak borci na kurtu nechali úplně všechno. Ale popořadě.

Do haly ráno valili tentokráte kadeti B a starší žáci A, kde se zaměřili na útok a blok. Nejmladší pilovali techniku, jedna skupina dohrála turnaj v plážáku. V odpolední fázi prckové makali u picérky sprintíky do kopce a lehce zaposilovali. Nejstarší pod vedením asistentu prošli posilovací fází na umělce. Švihadla lítala vzduchem. Obě prostřední skupiny pracovaly na přihrávce s dělem.

Večer již byl hrací. Zmíněný turnaj prcků, jedna skupina plážovala (turnaj opanovala dvojice Pepíno Meluzín a Adam Prudil). Druhá skupina žáků makala na nabíhaném nahravači. Halu večer využili kadeti s juniory.

Poprvé jsme zavítali do firmy Inpo, kde nám místní dcérky servírovaly mletý řízeček. K večeři kuchaři vykouzlili luxusní roštěnky. Hráči dne vyhlášeni Filip Siekiera, Tonda Klohna, Andys Brauner a vítězové turnaje nejmenších Filip Jansa a Matěj Kavalír a Alex Voros.

 

 

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll