Horký volejbalový víkend před námi!!!

Čeká nás opravdu horký víkend 15. - 17.4.2016! V naší hale Na Střelnici  organizujeme hned dva vrcholy celé volejbalové sezóny 2015/16 - 1. část kvalifikace o postup do extraligy juniorek a kvalifikaci žen o udržení ve 2. lize. A aby toho nebylo málo, třetí kvalifikaci odehrají v sobotu 16.4. v Kojetíně mladší žáci - absolvují kvalifikaci o postup na Mistrovství ČR.

Juniorky odehrály výbornou sezónu, ve které ovládly v úplném závěru velmi vyrovnanou základní skupinu a v nadstavbě (ve které mě úroveň soupeřek hodně zklamala) pak nepoznaly porážku. Suma sumárum - naše juniorky jsou vítězkami  1. ligy - moravské skupiny.  Úspěch je to pro celý svitavský volejbal ohromný a když uvážíme, že v podstatě celou soutěž odehrály v osmi hráčkách, tak klobouk dolů, zaslouží si pochvalu! Naprosto zaslouženě tak postupují do 1. části kvalifikace o extraligu. V ní se ve dvojutkání střetnou s družstvem TJ Lokomotiva Trutnov. Při "nerozhodném" výsledku (např. 3:0, 0:3) rozhodne v sobotu tzv. zlatý set. Jen vítězky postoupí do 2. kola kvalifikace, které se bude hrát za 14 dní ve Frýdku-Místku a právo účasti bude mít celkem 5 družstev (2 sestupující družstva a 3 vítězové z 1. části kvalifikace).

Reprezentovat nás budou: Barbora Šimková, Sára Benková, Tereza Kissová, Michala Frantová, Lucie Dědková, Veronika Vondrová, Markéta Šrůtková, Veronika Hendrichová (to je těch osm statečných) + Anna Fiedlerová (KKY) a Klára Dvořáková (Ž)

pátek 15.4.2016 v 18:00 hod.:   TJ Svitavy - TJ Lokomotiva Trutnov

sobota 16.4.2016 v 10:00 hod.:   TJ Svitavy - TJ Lokomotiva Trutnov (2. utkání)

Přijďte fandit a jak říkají ženské - NENECHEJTE JE V TOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________________________________________________________

Źeny, které v této sezóně hrály 2. ligu, skončily na 9. místě a svoji účast v příštím ligovém ročníku musí o víkendu obhájit v kvalifikaci. A tu pořádáme taky. V "naší" B skupině bude celkem 5 družstev usilovat o 2 postupová místa.

sobota 16.4.2016 v 10:00 hod:   VK Hronov - TJ Svitavy

sobota 16.4.2016 v 16:00 hod.:   TJ Svitavy - Centrum sportu Nymburk

neděle 17.4.2016 v 10:00 hod.:   TJ Svitavy - TJ Sokol Železný Brod

neděle 17.4.2016 v 16:00 hod.:   TJ Sokol Pardubice - TJ Svitavy

A ženským přijďte taky fandit - PŘECE JE V TOM NENECHÁTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________________________________________________________

Mladší žáci podniknou bojovou výpravu do Kojetína, kde na ně postupně budou číhat  tito soupeři: TJ Sokol Kojetín, VK Znojmo - Přímětice, VSC Zlín a nakonec TJ Bojkovice. Hrát budou o 3 postupová místa.  Tak kluky můžeme podpořit jen na dálku a určitě mohou počítat s tím, že jim budeme držet všechny volejbalové - i nevolejbalové palce!

Na dálku JE V TOM ROZHODNĚ NENECHÁME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll