Janoušov, den 1.

Dnes začíná soustředění žákyním v Janoušově na Šumpersku. Destinace se po roční výborné zkušenosti nemění. Příjezd hráček naplánovaný na 15. hodinu. Pochvala, všichni tu byli včas. Teda myslíme, protože jsme, bohužel, dorazili až poslední, za což se moc omlouváme.

Po krátkém odbavení, předání posledních instrukcí od maminek, přednesl úvodní slovo šéftrenér. Následovalo rozdělení do pokojů dle předepsaného složení od trenérů. Obavy maminek bychom rádi zahnali, rozdělení "srostlých" dvojic považujeme za nutnost, zejména v situaci, kdy v sezóně spolu holky třeba ani nebudou hrát v družstvu. Je proto nezbytné hledat i jiné kamarádky.

Malá procházka a na kurt, bohužel než jsme se dostali přes rozcvičku, začalo intenzivně pršet. Nezbylo nic než se přesunout pod přístřešek, trochu jsme zapracovali na lýtkách. Následně na práci úderové paže. A končili jsme v rytmu latinsko amerického tance cha cha.

K večeři bylo srbské rizoto. Jedna beruška vybrala maso, jedna nezvládla porci a nedojedla,jinak si holky chodily přidávat.

Po večeři malování cedulek na pokoje a volná zábava při hudbě.

Nikdo nebrečí, buďte v klidu.

Pavlína

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll