Janoušov, den 2.

Ráno nás probouzí sluníčko a hned je veseleji! Začínáme rozcvičkou, ke snídani rautík, dopolední trénink zaměřen na osvěžení základní techniky odbití obouruč vrchem, práci úderové paže a blokařských přesunů.

K obědu jsme měli svíčkovou. Už jsme si tak mysleli, že je neděle... Polední klid byl spíše pro trenéry, nahoře v patře, kde bydlí Jedničky, bylo veselo, že se i vánoční koledy nesly celým údolím.

Odpolední trénink navazoval na dopoledne, holky si přidaly do "repertoáru" smečařský krok, blokování a pokročily v odbití obouruč vrchem směrem k nahrávce. Holky se snaží, makají.. jen kdyby tolik nežvanily, jako při tréninku, jinak jim tu veselost přejeme!

Po bramborovém gulášku s chlebem jsme dostali od paní kuchařky pochvalu, jak jsou děvčata hodná a vychovaná, tak ji posíláme dál! A hned po sprše přišel vrchol dne v podobě vědomostní soutěže. Začali jsme zvolna, ale i tak nás výsledky překvapily, s některými perlami se zítra pochlubíme. Anonymně samozřejmě, přeci se nebudeme chlubit, že vyhrála Zuzanka :-)

Zdravíme do Hošťálkové a těšíme se na info!!! :-)

Pavlína

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll