Janoušov, den 3.

Nedělní ráno tradičně bez rozcvičky, dopoledne jsme začali odbití obouruč vrchem, postupně jsme se propracovali až nácviku vybírání mimo osu těla. Máme tu již některé drobné bolístky, takže občas někdo pauzíruje (bolavý prst na noze, bolest hlavy, bloklý krk - všichni rodiče informováni).

Odpoledne pak pokračujeme v odbití obouruč vrchem, samostatně pak pracovaly nahrávačky. Ve druhé části tréninku se pak ještě pilovala práce nohou pro přihrávku.

Večerní trénink zahájily tanečky, poté už se útočilo, konec opět přihrávka, tentokrát již klasicky s podáním.

Jídlo dnes opět vynikající - snídaně byla vylepšená o chleby ve vajíčku, oběd zajistila oblíbená klasika bramborová kaše, kuřecí řízek a okurkový salát, ke svačině byla přesnídávka s piškotem, na večeři boloňské špagety. Holky dlabou, chutná jim.

A hlavní novinka dne je, že přijela skupina starší přípravky, teda vlastně přišla z vlakového nádraží přes kopec z Rudy. Holky přišly pěkně rovnou na večeři, ke stolům některé zasedly i s batůžky na zádech :-) Vyčistily talíře, dostaly základní instrukce a šly se ubytovat.

Večer čerpají děvčata osobní volno. Pletou se copánky, maluje se, čte se...prostě pohoda.

Pavlína

PS: Nejdelší řeka světa je Arizonka, Sametová revoluce (rok) 0 správných odpovědí, kolik m2 má celé volejbalové hřiště 0 správných odpovědí, hlavní města Španělsko, Rakousko, Švédsko: Moskva, Sofie, Bratislava, pták, který snáší vajíčka do cizího hnízda - u většiny straka, jednou i vrabčák.

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll