Janoušov - den čtvrtý!

Ráno tradiční rozcvička, v 7:30 start od penzionu a výběh krásnou krajinkou, zastavujeme pouze na pět tibeťanů. Snídaně opět ve formě rautu, stůl obložený šunkou, strouhaným sýrem, pomazánkou.....vesměs zůstává bez povšimnutí, holky stojí u okénka s polévkovými talíři na čokokřupíky a kakao.

Dopolední blok opět ve skupinách točíme čtyři stanoviště, tentokrát přihrávka, práce úderové paže, akrojóga a v softballu konečně začínáme, radosti děvčat, odpalovat. Poté důkladné protažení a hromadný úprk na oběd, kuřecí řízek je jasný favorit zdravé životosprávě navzdory.

Prodloužený polední klid, následně začínáme železobetoňáka (skok do dálky z místa, hod krikeťákem) a taky konečně jdeme hrát softball, protisměna hraje turnájek volejbalový, opět dvojice, každá skupinka s rozdílným úkolem. Výměnu dělí svačinka, jogurtová miska s broskvemi a lupínky.

Navečer pak mladší děti hrají své hry na terase, starší holky se věnují přihrávce v šestkovém volejbalu, končíme opět společným protažením a na večeři přijdeme pozdě. Rizoto bylo luxusní, na přidání trenérům opět nezbylo. Není to krásný, když děti spokojeně baští???!!!

 

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll