Janoušov - konec!

Poslední dva dny byly velmi hektické, prakticky kromě poledního klidu trávíme veškerý čas na sportovištích, dopoledne pilujeme techniku, odpoledne se dělíme na části - půlka turnájkuje, čtvrtina hraje softball a čtvrtina maká na železobetoňáku.

V pátek pak dopoledne tréninky dle tréninkových skupin, starší si zkouší předzápasové rozcvičení a následně se dělí do částí, někdo hraje šestky, někdo piluje útočný úder. Mladší mají turnaje dvojic, trojic. Koukáme, jak se všichni zlepšili.

K obědu kuře na paprice s těstovinami, po obědě vyhlašování a předávání posledních cen. Tímto děkujeme za věcnou podporu společnosti Marius Pedersen!!! Následoval turnaj šesti losovaných týmů v softballu, bohužel začalo po dvou kolech pršet a turnaj se nemohl dohrát.

Bylo to super, holčičky makaly, hodně se naučily, sem tam pobolívalo bříško, nebo hlava, ale jinak tréninkovou zátěž zvládaly výborně. Velké díky za velkou pomoc Zdenče Kladivové a Markétě Šrůtkové za asistování u všeho, poklona všem trenérům za hodiny a hodiny práce. Soustředění je za námi, vzhůru do další sezóny.

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll